2023-09-21T15:35:00+02:00 Czego Słucha Michał Probierz, Nowy Selekcjoner Reprezentacji Polski? Disco Polo?! Michał Probierz, nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, zaskakuje swoim gustem muzycznym. Dowiedz się, co trener myśli o muzyce disco polo i czy ta muzyka zagości https://disco-polo.info/uploads/news/czego-slucha-michal-probierz-nowy-selekcjoner-reprezentacji-polski-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Czego Słucha Michał Probierz, Nowy Selekcjoner Reprezentacji Polski? Disco Polo?!


Michał Probierz, nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, zaskakuje swoim gustem muzycznym. Dowiedz się, co trener myśli o muzyce disco polo i czy ta muzyka zagości w reprezentacji.

Autor: Adam Begier, 21 Wrzesień 2023  15:35
Źródło zdjęć: Piotr Nowak / PAP
Czego Słucha Michał Probierz, Nowy Selekcjoner Reprezentacji Polski? Disco Polo?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim i Cleo biją rekordy z "Dziewczyno Piękna"! To właśnie ten utwór zyska MIANO HITU 2024?!
 2. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
 3. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
Reklama

  Muzyka jako boiskowy doping: Zaskakujące wyznania Probierza

  Michał Probierz to postać, którą kojarzymy przede wszystkim ze światem sportu. Ostatnio obejmując funkcję selekcjonera reprezentacji Polski, zastąpił na tym stanowisku Portugalczyka Fernando Santosa. Jego kariery sportowej nie trzeba przedstawiać. Ale jak się okazuje, Probierz to nie tylko strateg piłkarski, ale również meloman z zaskakującym gustem muzycznym.

  Kilka lat temu trener wyznał, że lubi polską muzykę i co więcej – zdarza mu się słuchać disco polo. Informacja ta może być dla wielu zaskakująca, szczególnie że w Polsce disco polo bywa często tematem kontrowersyjnym. Niektórzy kochają ten gatunek, inni wręcz go wyśmiewają. Probierz jednak nie krępuje się swojego gustu i chociaż nie podał, czy wśród jego ulubionych wykonawców jest ktoś z tego nurtu, to jednak zdradził, że ceni Janusza Panasewicza z zespołu Lady Pank.

  Czy Disco Polo zagości w reprezentacji Polski?

  Nie można zapomnieć o tym, że Michał Probierz już wcześniej łączył swoją piłkarską karierę z muzyką disco polo. W czasie, gdy był trenerem Jagiellonii Białystok, jego drużyna razem z Zenkiem Martyniukiem stworzyła piosenkę "Przez Twe Bramki Strzelone". Co więcej, po każdym zdobytym golu przez piłkarzy Jagiellonii, grano specjalną wstawkę muzyczną stworzoną przez samego króla disco polo.

  Stawia to pytanie, czy podobne muzyczne rytuały mogą zagościć również w reprezentacji Polski. Jeżeli muzyka Zenka Martyniuka czy innych przedstawicieli gatunku ma szansę zagrzewać do walki naszych piłkarzy i skutkować strzelaniem większej liczby bramek, to dlaczego by nie?

  Michał Probierz, nowy selekcjoner reprezentacji Polski, to nie tylko znawca piłki nożnej, ale i człowiek o bogatym, choć może dla niektórych zaskakującym, gustu muzycznym. Nie boi się on przyznawać, że w jego playlistach miejsce znajduje również muzyka disco polo. Czas pokaże, czy i jak ten muzyczny związek przełoży się na osiągnięcia reprezentacji Polski na piłkarskim boisku. Jedno jest pewne: jeżeli muzyka ma wpływ na motywację i atmosferę w szatni, to dlaczego by jej nie wykorzystać?

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ogromny pożar na Marywilskiej w Warszawie! Odbywały się tam koncerty disco polo!
  2. "Szła dzieweczka" w wykonaniu Playboys: Hit, który podbił serce publiczności
  3. WOW! Top Girls w odważnych stylizacjach od "olavogaa" - wiosenno-letni hit w disco polo!
  4. Bayera - "Zakochać się": wyjątkowa nowość disco polo! Posłuchaj przedpremiery!
  5. Wielka Impreza Disco Polo w Opolu! Kto Wystąpi na Wakacyjnym Koncercie Gwiazd 2024?
  6. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
  7. Blondi i Freaky Boys z nowym hitem 'Daj mi tylko noc' podbijają Internet! Taki sukces w dwa dni!
  8. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie