2021-04-12T19:31:00+02:00 Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?! https://disco-polo.info/uploads/news/czadoman-zainwestowal-milion-zlotych-w-nowy-biznes-ten-produkt-podbije-rynek-swiatowyjpg.jpg

Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!

Redakcja , 12 Kwiecień 2021  19:31
Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Milion złotych na alkohol! Odważny krok gwiazdy disco polo

Reklama

Artysta disco polo przejdzie do historii! Gwiazdor zainwestował pokaźną sumę w nowy projekt i jako pierwszy spośród twórców muzyki tanecznej wprowadził na rynek alkohol wysoko procentowy sygnowany jego imieniem, a właściwie pseudonimem artystycznym! Czy trunek stanie się ukochanym alkoholem fanów gwiazdora?

Zobacz również: Przepiękna Paula Karpowicz z Top Girls kusi ponętną stylizacją! Fani pod wrażeniem! Wygląda bosko!

Nikt nie potrafi tak bardzo zaskakiwać swoich fanów, jak sam Czadoman! Artysta zainwestował pokaźną sumę, bo aż milion złotych i wprowadził na rynek alkohol o wdzięcznej nazwie „Ruda Wódka”. Alkohol ten to tradycyjny polski trunek na bazie karmelu, czyli tzw. przepalanka. Artysta w latach swej młodości miał okazję kosztować takich napojów wysoko procentowych i jego celem stało się to, aby owy smak zamknąć w „Rudej”. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy i zainwestowanej fortunie w końcu się udało!

„Ruda Wódka” zamiast koncertów? Wpadając na pomysł stworzenia własnego alkoholu Czadoman chciał przekazać w butelce odrobinę zabawy i szaleństwa, z których jest znany w świecie muzyki tanecznej. Póki zatem nie wrócą koncerty „Ruda” jest świetną alternatywą, która zapewni wszystkim fanom wiele rozrywki! Już niebawem można spodziewać się także akcji promocyjnych, a znając Czadomana, na pewno będą odjechane!

Czadoman osobiście wybrał idealny trunek podczas wielomiesięcznego procesu selekcji kilkuset próbek od producentów z Polski i ze świata. Przy okazji pogłębiał swoją wiedzę na temat degustacji alkoholi uczestnicząc w regularnych panelach degustacyjnych i szkoleniach z ekspertami.

- Chciałem podejść do tego etapu z jak największą uwagą i profesjonalizmem – w końcu miałem firmować ten alkohol swoją marką, więc musiał to być trunek, z którego mogę być dumny. Udało nam się znaleźć właśnie taki produkt, który spełniał wszystkie moje wymagania i smakował dokładnie tak, jak domowe przepalanki, które tak dobrze pamiętam z czasów młodości. Jestem dumny z tego, że tyle miesięcy ciężkiej pracy przyniosło tak dobry efekt – mówi Czadoman. - Oczywiście realizacja takiego projektu nie jest tanią sprawą – w sumie włożyłem w Rudą Wódkę około miliona złotych, ale wierzę, że rynek przyjmie Rudą Wódkę z otwartymi ramionami, a konsumenci docenią pracę, czas i środki które włożyłem w ten projekt. Planujemy mnóstwo ciekawych akcji promocyjnych, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w „realu”. Zachęcam do obserwowania profili „Ruda Wódka” na Facebooku i Instagramie, możecie spodziewać się naprawdę odjechanych akcji! Kto wie, być może nawet spotkacie mnie w sklepie podczas kupowania „Rudej”!

Mieliście już okazję spróbować Rudej Wódki Czadomana?

Zobacz również: Popularne małżeństwo disco polo z wielką niespodzianką dla fanów! To będzie HIT?!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: CZADOMAN - Ruda tańczy jak szalona
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Sensacyjna premiera od uwielbianych dziewczyn disco polo! Do współpracy zaprosiły znanego gwiazdora!
  2. Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!
  3. Tajemniczy wokalista disco polo chce skraść serca fanek! Wygląda jak ideał mężczyzny?! Posłuchajcie jak śpiewa!
  4. Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!
  5. Gwiazdy disco polo zachwycają nowym brzmieniem! To niezwykła uczta muzyczna od grupy Mejk!
  6. Gwiazdor disco polo wdał się w romans z kryminalistką i uciekł z pieniędzmi!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama