2021-04-12T19:31:00+02:00 Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?! Milion złotych na alkohol! Odważny krok gwiazdy disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/czadoman-zainwestowal-milion-zlotych-w-nowy-biznes-ten-produkt-podbije-rynek-swiatowyjpg.jpg

Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!

Autor: Adam Begier , 12 Kwiecień 2021  19:31
Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Milion złotych na alkohol! Odważny krok gwiazdy disco poloReklama

Artysta disco polo przejdzie do historii! Gwiazdor zainwestował pokaźną sumę w nowy projekt i jako pierwszy spośród twórców muzyki tanecznej wprowadził na rynek alkohol wysoko procentowy sygnowany jego imieniem, a właściwie pseudonimem artystycznym! Czy trunek stanie się ukochanym alkoholem fanów gwiazdora?

Zobacz również: Kiedy Koncert Disco Polo? Lista wydarzeń!

Nikt nie potrafi tak bardzo zaskakiwać swoich fanów, jak sam Czadoman! Artysta zainwestował pokaźną sumę, bo aż milion złotych i wprowadził na rynek alkohol o wdzięcznej nazwie „Ruda Wódka”. Alkohol ten to tradycyjny polski trunek na bazie karmelu, czyli tzw. przepalanka. Artysta w latach swej młodości miał okazję kosztować takich napojów wysoko procentowych i jego celem stało się to, aby owy smak zamknąć w „Rudej”. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy i zainwestowanej fortunie w końcu się udało!

„Ruda Wódka” zamiast koncertów? Wpadając na pomysł stworzenia własnego alkoholu Czadoman chciał przekazać w butelce odrobinę zabawy i szaleństwa, z których jest znany w świecie muzyki tanecznej. Póki zatem nie wrócą koncerty „Ruda” jest świetną alternatywą, która zapewni wszystkim fanom wiele rozrywki! Już niebawem można spodziewać się także akcji promocyjnych, a znając Czadomana, na pewno będą odjechane!

Czadoman osobiście wybrał idealny trunek podczas wielomiesięcznego procesu selekcji kilkuset próbek od producentów z Polski i ze świata. Przy okazji pogłębiał swoją wiedzę na temat degustacji alkoholi uczestnicząc w regularnych panelach degustacyjnych i szkoleniach z ekspertami.

- Chciałem podejść do tego etapu z jak największą uwagą i profesjonalizmem – w końcu miałem firmować ten alkohol swoją marką, więc musiał to być trunek, z którego mogę być dumny. Udało nam się znaleźć właśnie taki produkt, który spełniał wszystkie moje wymagania i smakował dokładnie tak, jak domowe przepalanki, które tak dobrze pamiętam z czasów młodości. Jestem dumny z tego, że tyle miesięcy ciężkiej pracy przyniosło tak dobry efekt – mówi Czadoman. - Oczywiście realizacja takiego projektu nie jest tanią sprawą – w sumie włożyłem w Rudą Wódkę około miliona złotych, ale wierzę, że rynek przyjmie Rudą Wódkę z otwartymi ramionami, a konsumenci docenią pracę, czas i środki które włożyłem w ten projekt. Planujemy mnóstwo ciekawych akcji promocyjnych, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w „realu”. Zachęcam do obserwowania profili „Ruda Wódka” na Facebooku i Instagramie, możecie spodziewać się naprawdę odjechanych akcji! Kto wie, być może nawet spotkacie mnie w sklepie podczas kupowania „Rudej”!

Mieliście już okazję spróbować Rudej Wódki Czadomana?

Reklama
Galeria zdjęć:
Plik Czadoman - Ruda (1).JPG_1..JPG
Plik Czadoman - Ruda (2).JPG_0..JPG
Reklama

CZADOMAN - Ruda tańczy jak szalona

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Ostra odpowiedź Joanny Narożnej na hejt! Oto co naprawdę zmieniła w sobie!
  2. Co za postawa! Wojtek Woner, menadżer Skolima, rozpala internet słowami o żonie!
  3. Najgorętsze Hity Disco Polo - Top 10 Utworów 18 luty 2024!
  4. Posłuchaj przedpremiery: Ela Kliś i nowość „Nie jestem już sama”
  5. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  6. Paulina Basa nowa wokalistka w świecie disco! Posłuchajcie jako pierwsi nowości pt. "Loca" | VIDEO
  7. To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt. "Szukaj mnie".
  8. Dlaczego Polacy kochają disco polo? Zrozumienie fenomenu polskiej sceny muzycznej

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie