Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-23T14:45:00+01:00 Czadoman w znanym przeboju Zbigniewa Wodeckiego! Co za występ! Gwiazdor disco polo zachwyca talentem! https://disco-polo.info/uploads/news/czadoman-w-znanym-przeboju-zbigniewa-wodeckiego-co-za-wystepjpg.jpg
Reklama

Czadoman w znanym przeboju Zbigniewa Wodeckiego! Co za występ! Gwiazdor disco polo zachwyca talentem!

Redakcja , 23 Marzec 2021  14:45
Czadoman w znanym przeboju Zbigniewa Wodeckiego! Co za występ! Gwiazdor disco polo zachwyca talentem!
Źródło zdjęć: fot. Polsat

Gwiazdor disco polo idealnie odnalazł się w produkcji i odwzorował legendę polskiej kultury

Reklama

Jeśli ktoś myśli, że do występów na estradzie disco polo wystarczy wizyta w studiu muzycznym i odpowiednie obrobienie wokali jest w dużym błędzie. Talent wraz z ciągłą pracą jest kluczem do sukcesu.

Paweł Dudek znany jako Czadoman na swoim kanale Youtube opublikował nagranie z koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wokalista znany z takich hitów jak „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Dziewczyna z instagrama” zapisał się w historii muzyki tanecznej.

Tym razem piosenkarz po raz kolejny udowodnił swoje wyśmienite umiejętności wokalne wykonując szlagierChałupy welcome to” autorstwa Zbigniewa Wodeckiego. Idealne poczucie rytmu wraz z olśniewającymi tancerkami ubranymi w skąpe stroje zachwyciły widzów. Artysta swoją osobą porwał publiczność do szalonej zabawy.

Po słowach refrenu „Chałupy welcome to Bahama mama luz, Afryka dzika dawno odkryta, chałupy welcome to” każdy wrócił pamięcią do czasów, gdy utwór królował na zabawach. Artysta idealnie odnalazł się w produkcji i odwzorował legendę polskiej kultury.

Przypomnijmy, że Czadoman jest znany również z występów w programie telewizyjnym Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wciela się w popularne gwiazdy muzyczne.

Zapraszamy do oglądania koncertu i wspólnej zabawy!

Reklama
Zobacz teledysk: CZADOMAN - Chałupy Welcome To LIVE
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Krótka sukienka odsłoniła piękne nogi wokalistki disco polo! Od tych widoków odbierze Wam mowę!
  2. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  3. Muzyczny majstersztyk w wykonaniu gwiazdy disco polo! Piosenka zespołu Boys zdobędzie uznanie fanów?
  4. Wokalistka disco polo odsłoniła w końcu dekolt. Fani oniemieli z zachwytu!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej