2021-03-23T14:45:00+01:00 Czadoman w znanym przeboju Zbigniewa Wodeckiego! Co za występ! Gwiazdor disco polo zachwyca talentem! https://disco-polo.info/uploads/news/czadoman-w-znanym-przeboju-zbigniewa-wodeckiego-co-za-wystepjpg.jpg

Czadoman w znanym przeboju Zbigniewa Wodeckiego! Co za występ! Gwiazdor disco polo zachwyca talentem!

Redakcja , 23 Marzec 2021  14:45
Czadoman w znanym przeboju Zbigniewa Wodeckiego! Co za występ! Gwiazdor disco polo zachwyca talentem!
Źródło zdjęć: fot. Polsat

Gwiazdor disco polo idealnie odnalazł się w produkcji i odwzorował legendę polskiej kultury


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jeśli ktoś myśli, że do występów na estradzie disco polo wystarczy wizyta w studiu muzycznym i odpowiednie obrobienie wokali jest w dużym błędzie. Talent wraz z ciągłą pracą jest kluczem do sukcesu.

Paweł Dudek znany jako Czadoman na swoim kanale Youtube opublikował nagranie z koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wokalista znany z takich hitów jak „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Dziewczyna z instagrama” zapisał się w historii muzyki tanecznej.

Tym razem piosenkarz po raz kolejny udowodnił swoje wyśmienite umiejętności wokalne wykonując szlagierChałupy welcome to” autorstwa Zbigniewa Wodeckiego. Idealne poczucie rytmu wraz z olśniewającymi tancerkami ubranymi w skąpe stroje zachwyciły widzów. Artysta swoją osobą porwał publiczność do szalonej zabawy.

Po słowach refrenu „Chałupy welcome to Bahama mama luz, Afryka dzika dawno odkryta, chałupy welcome to” każdy wrócił pamięcią do czasów, gdy utwór królował na zabawach. Artysta idealnie odnalazł się w produkcji i odwzorował legendę polskiej kultury.

Przypomnijmy, że Czadoman jest znany również z występów w programie telewizyjnym Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wciela się w popularne gwiazdy muzyczne.

Zapraszamy do oglądania koncertu i wspólnej zabawy!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: CZADOMAN - Chałupy Welcome To LIVE
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller Boys przyłapany we Lwowie! Gwiazdor disco polo musiał pilnie wyjechać za granicę!
  2. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!
  3. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  4. Śliczne wokalistki zespołu Top Girls zachwycają sylwestrową stylizacją! Wyglądają jak boginie?! Gwiazdy przyćmiły innych artystów!
  5. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  6. Zdolna wokalistka disco polo w gorącej premierze 'Puk Puk Puk'! Zobaczcie VIDEO z zapowiedzią! Nowy HIT?!
  7. Znana wokalistka disco polo spowodowała kolizję! Gwiazda uderzyła w tył innego auta! Do sieci trafił film z miejsca zdarzenia!
  8. Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami