Reklama
Polecamy


Reklama

Czadoman uciekł z deszczowej Polski! Gdzie wyleciał gwiazdor disco polo?

2019-09-11T13:00:00+02:00 Czadoman uciekł z deszczowej Polski! Gdzie wyleciał gwiazdor disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/czadoman-uciekl-z-deszczowej-polski-gdzie-wylecial-gwiazdor-disco-polo-1568059730.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czas na chwile wytchnienia i podróż do gwiazd.

Reklama

Pogoda nie rozpieszcza, a pracować trzeba. Zawód artysty disco polo zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych. Aczkolwiek daje dużo satysfakcji, a uśmiech i zadowolenie fanów potrafi zrekompensować wszystko.

Zobacz również: Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!

Czadoman odnosi się z ogromnym szacunkiem do ludzi i wszystko, co tworzy dla swoich fanów, płynie prosto z serca. Jednakże każdy jest tylko człowiekiem i wszyscy zasługują na chwile relaksu.

Mamy poniedziałek, więc to dobry moment, aby naładować akumulatory przed pracowitym weekendem. Paweł Dudek postanowił wykorzystać ten czas i ogłosił, że wylatuje.

Artysta disco polo napisał na swoim profilu Facebookowym:
- 3 dniowy urlop, czas - start! Na scenach widzimy się od piątku... Pozdrawiam Paweł Dudek

Odrobina relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a tym bardziej gwiazdom disco polo. Być może taka podróż natchnie Pawła do napisania piosenki, która okaże się hitem.

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Życzymy Czadomanowi samych wysokich lotów i bezpiecznego powrotu do kraju, w którym czekają na niego tłumy stęsknionych fanów.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  3. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.