Reklama
Polecamy


Reklama

Czadoman trafił do szpitala! Stan był poważny! Co z koncertami?

2019-08-30T13:14:00+02:00 Czadoman trafił do szpitala! Stan był poważny! Co z koncertami? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/czadoman-trafil-do-szpitala-stan-byl-powazny-co-z-koncertami-1567150198.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ciężkie chwile dla uwielbianego wokalisty disco polo

Reklama

Jeden z najbardziej zwariowanych artystów, zawsze uśmiechnięty i radosny Czadoman - Paweł Dudek nie będzie mile wspominał ostatnich godzin, a to z powodu wizyty w szpitalu!

Zobacz również: Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!

Czadoman za pomocą mediów społecznościowych poinformował swoich fanów, że wylądował w szpitalu z wysoką gorączką, która go ścięła z nóg.

Pogoda w ostatnim czasie nie sprzyja wykonawcom disco polo i nie można bagatelizować jakiekolwiek niedyspozycji, tym bardziej, że przed Czadoman'em maraton koncertowy.

Na całe szczęście wizyta w szpitalu była krótka, ale bardzo konkretna. Już w czwartek artysta czuł się dużo lepiej i nawet koncertował na Pożegnaniu lata w Iłowie.

Mimo, że na filmiku, który umieścił w internecie było widać, że forma nie jest idealna, Czadoman się nie poddał i zaprosił swoich fanów na 6 koncertów w ten weekend.

Mamy nadzieję, że ten maraton nie odbije się na zdrowiu Pawła i po weekendzie będzie czuł się dobrze. 

Zobacz również: MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!

Trzymaj się Paweł i do zobaczenia na koncertach!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  2. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.