2022-05-05T21:55:00+02:00 Czadoman i Adam Asanow wylądowali w więzieniu?! Artyści uciekli z celi! Zorganizowano pościg! Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał! Pościg za Czadomanem i Adamem Asanow https://disco-polo.info/uploads/news/czadoman-i-adam-asanow-wyladowali-w-wiezieniujpg.jpg

Czadoman i Adam Asanow wylądowali w więzieniu?! Artyści uciekli z celi! Zorganizowano pościg!

Autor: Adam Begier , 05 Maj 2022  21:55
Czadoman i Adam Asanow wylądowali w więzieniu?! Artyści uciekli z celi! Zorganizowano pościg!
Źródło zdjęć: fot. Krystian Szczesny

Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał! Pościg za Czadomanem i Adamem AsanowReklama

  Reklama

  Już w najbliższą niedzielę, 8 maja, o godz. 20 w pierwszym odcinku nowego programu Czwórki „Wielka ucieczka” w roli zbiegów uciekających przed pościgiem wystąpią: gwiazda disco polo – Czadoman i wokalista zespołu Piersi – Adam Asanov. Czeka ich niesamowita przygoda, emocje i duża dawka adrenaliny oraz okazja, by przekonać się, czy w opałach mogą liczyć na pomoc przypadkowych osób napotkanych  po drodze.

  Zobacz również: Roxaok i Damian Gwiazdowski – Nowa para w świecie Disco Polo! Wielka miłość kwitnie!

  Ubrani w czerwone więzienne uniformy, pozbawieni komórek i pieniędzy, Czadoman i Adam Asanov ścigani będą przez trzech prowadzących-strażników.  Na samym starcie, po opuszczeniu więziennej celi, będą mieć tylko 20 minut przewagi, po których strażnicy ruszą za nimi furgonetką wyposażoną w sprzęt do tropienia uciekinierów. Z wyjątkiem dwóch wcześniej przygotowanych środków transportu uciekinierzy zdani będą na wsparcie zwykłych ludzi – przechodniów czy kierowców, których pomoc będzie im potrzebna by pokonać kolejne etapy drogi.  Żadnym pojazdem nie będą mogli jednak poruszać się dłużej niż 20 minut, nie będzie im też wolno pozbyć się uniformów ani nadajnika, który wysyła ścigającym ich współrzędne GPS co 10 minut. Będą mogli za to raz wyłączyć sprzęt tropiący strażników.
  Pościg zakończy się, gdy zbiegowie zostają schwytani lub jeśli uda im się uciekać przez 4 godziny. Przegrani będą musieli na końcu wykonać niewdzięczne zadanie, o jakie założą się ze stroną przeciwną na początku odcinka.

  Czadoman w telewizyjnej Czwórce!

  Reklama

  Paweł Dudek jest jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki z pogranicza disco polo i dance, bijącym rekordy oglądalności w mediach społecznościowych. Jego największy przebój „Ruda tańczy jak szalona” ma 130 mln wyświetleń na YouTube. Jest samoukiem. Muzyki nauczył się z praktyki. Przez jakiś czas pisał i próbował się odnaleźć w rocku. Jednak melancholijne ballady nie znajdowały poklasku. Wtedy wziął się za - jak mówi - „wesołe piosenki”. Ogromne zainteresowanie publiczności stworzoną przez niego postacią Czadomana sprawia, że jest on chętnie zapraszany na mediów. Zatańczył w „Tańcu z Gwiazdami” i wystąpił w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego został zwycięzcą. Prywatnie jest wrażliwym, prostolinijnym i sentymentalnym chłopakiem. Lubi zabawę jednak nie stoi to w opozycji do bycia odpowiedzialnym ojcem i mężem.

  Adam "Asan" Asanov to muzyk o bułgarsko-polskich korzeniach. Wychował się w Rzeszowie, gdzie mieszka do dziś.  Od 2013 jest wokalistą zespołu Piersi. Zastąpił dotychczasowego wokalistę i lidera - Pawła Kukiza. Razem z zespołem wylansowal jak dotychczas największy przebój „Bałkanica” nominowany do Fryderyków. Wcześniej  udzielał się także w zespole Haratacze jako wokalista, kompozytor i tekściarz. O sobie mówi, że od urodzenia jest niepokornym indywidualistą pochłoniętym tworzeniem. W Rzeszowie mieszka z żoną i dwójką dzieci, Mikołajem i Nadią.
  Czadoman i Adam znają się od siedmiu lat. Mówią o sobie, że są przyjaciółmi, co w branży muzycznej jest rzadkością. To pokrewne dusze. Cenią się nawzajem nie tylko artystycznie ale też jako ludzie

  W „Wielkiej ucieczce” ścigać ich będą twórcy kultowego youtube’owego kanału „Urbex History” –  Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski – specjalizujący się w eksploracji opuszczonych, trudno dostępnych i tajemniczych obiektów.  Ich internetowe relacje wideo notują nawet po kilka milionów wyświetleń, a ich wyprawy do Czernobyla i Fukushimy zostały nie tylko zarejestrowane przez nich na filmach, ale również opisane w dwóch książkach ich autorstwa.  


   

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  2. Premiera: Boys - Taka Sytuacja w nowej odsłonie
  3. Koniec Ery Disco Polo w TVP? Wielkie zmiany! Zenon Martyniuk i i Marcin Miller nie wytrzymali! Artyści skomentowali sytuację!
  4. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!
  5. "Nowy świat" Sławomira i Kajry: Sukces przepięknej ballady!
  6. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  7. Pan Mareczek x Musicloft - Tańczę Jak Mi Zagrasz! Gorąca premiera w klimacie EDM!
  8. PILNE! Dramatyczne chwile: Darius von Prais na pokładzie tonącego promu! Nie ma z nim kontaktu!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie