2021-09-25T07:30:00+02:00 Co dalej?! Grupa disco polo Daj To Głośniej dziękuje fanom! Artyści mają nowe plany! https://disco-polo.info/uploads/news/to-juz-koniec-wymowny-wpis-zespolu-daj-to-glosniejjpg.jpg

Co dalej?! Grupa disco polo Daj To Głośniej dziękuje fanom! Artyści mają nowe plany!

Redakcja , 25 Wrzesień 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Co dalej?! Grupa disco polo Daj To Głośniej dziękuje fanom! Artyści mają nowe plany!
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej

W sieci pojawił się wpis, w którym zespół Daj To Głośniej podziękował swoim fanom

Reklama

Grupa Daj To Głośniej szturmem podbiła rynek disco polo. W ciągu kilku miesięcy stali się jedną z najbardziej rozpoznawlanych grup muzycznych w branży. Takie hity jak "Mama ostrzegała", czy "Zwariowana noc" pokochała cała Polska.

Zobacz również: Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!

W ostatnim czasie Emilia Sanecka i nietuzinkowi Panowie z zespołu cały czas prężnie działają. Przed wakacjami zaprezentowali swój debiutancki krążęk oraz dwa teledyski, które zostały ciepło przyjęte przez fanów disco polo.

Reklama

Na oficjalnym profilu grupy Daj To Głośniej pojawił się ostatnio wpis z podziękowaniami, które mogły wywołać sporo emocji wśród odbiorców zespołu disco polo.

GRUPA DAJ TO GŁOŚNIEJ DZIĘKUJE FANOM ZA KONCERTY

Uwielbiana formaja postanowiła podziękować wszystkim fanom za obecność podczas wszystkich koncertów w tym sezonie. Mimo, że to nie był to typowy sezon koncertowy to i tak udało się przejechać tysiące kilometrów. 

Sezon plenerowy dobiegł końca. Dziękujemy Wam za obecność na naszych koncertach, za każdym razem były to dla nas wyjątkowe spotkania pełne uśmiechów, radości i dobrej zabawy 
Na przyszły sezon szykujemy wiele niespodzianek ale o tym zdążymy jeszcze napisać 

Reklama

Oprócz podziękowań zespół postanowił rozbudzić wyobraźnie fanów wspominając o niespodziankach na kolejny sezon. Czy to oznacza, że rok 2022 będzie należał do grupy Daj To Głośniej?

Dowiemy się niebawem, tymczasem zapraszamy do ogląania ostatniego klipu zespołu pt. "Mięta".

Zobacz również: Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!

 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Mięta (Teledysk)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
  2. Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!
  3. Śliczna gwiazda disco polo odsłoniła ponętne kształty! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi!
  4. Ich piosenki powodują łzy! Grupa Vivat z kolejną nowość! Fani disco polo wzruszeni!
  5. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  6. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  7. Wielki powrót znanej wokalistki disco polo?! Gwiazda wspólnie z zespołem przygotowała wyjątkową premierę!
  8. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami