Reklama
Polecamy


Reklama

"Chodź kochanie" w odświeżonej przez grupę Playboys wersji 2017 | VIDEO

2017-07-06T20:00:00+02:00 "Chodź kochanie" w odświeżonej przez grupę Playboys wersji 2017 | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/07/chodz-kochanie-w-odswiezonej-przez-grupe-playboys-wersji-2017-video-1499362223.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / YT / facebook - Playboys
Reklama


Premiera

Premierowo z Jubileuszu grupy Cliver! Nowe brzmienie i totalnie niespodziewane video - zobaczcie premierę jako pierwsi!

Reklama

Aajeea! 

Szlagierowa produkcja zespołu Cliver otrzymała nowego ducha dzięki Jakubowi Urbańskiemu i formacji Playboys! 

Panowie z okazji Jubileuszu (15lecia) wspomnianej formacji Cliver - współtworzonej przez Arka, Czarka i Darka - odświeżyli ich kawałek pt. "Chodź kochanie", który śmiga już w nowej wersji. Zespół pokusił się o totalnie nowe brzmienie, które mimo zachowania discopolowego stylu nawiązuje do klubowych brzmień. 

Do piosenki zrealizowany został również materiał video - i to nie przypadkowy! Grupa Playboys aby uczcić to podniosłe wydarzenie zrobiła zrzutkę swoich zakulisowych materiałów, które - UWAGA - nakręcili telefonem!  

'Chodź Kochanie' w odświeżonej przez zespół Playboys wersji z okazji 15 lecia grupy Cliver. Całość nagrywana wyłącznie telefonem. - czytamy pod oficjalnym video 

Panowie z formacji Playboys wykonali piękny gest!

Gratulujemy chłopakom pomysłu, a formacji Cliver życzymy 100 lat! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!
  2. Gorąca premiera disco polo od Loverboy'a! Ten hit będzie śpiewać cała Polska!
  3. Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.