Reklama
Polecamy


Reklama

Caprii – Miłości Czas | NOWOŚĆ

2017-02-15T19:30:00+01:00 Caprii – Miłości Czas | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Caprii-Miłości-Czas.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół muzyczny Caprii za datę swojego powstania uznaje rok 1999. Od początku istnienia zarówno założycielem jak i liderem zespołu jest Artur Michalski. Grupa przechodziła w przeciągu tych lat różne zmiany. w skład wchodzą oprócz Artura, Miłosz Mi...

Reklama

Zespół muzyczny Caprii za datę swojego powstania uznaje rok 1999. Od początku istnienia zarówno założycielem jak i liderem zespołu jest Artur Michalski. Grupa przechodziła w przeciągu tych lat różne zmiany. w skład wchodzą oprócz Artura, Miłosz Michalski, Marcin Sobczyński.

 

Dziś na disco-polo.info prezentujemy Wam nowe dzieło od formacji Caprii. Jest to utwór pt. „Miłości czas”, który został przygotowany specjalnie z okazji walentynek. Całość jest utrzymana w klimcie typowo discopolowym.

 

Zapraszamy do słuchania.

 

Caprii – Miłości Czas

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!
  2. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!
  3. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.