Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera teledysku: Caprii – Zawsze w sercu mym

2015-08-09T02:01:04+02:00 Premiera teledysku: Caprii – Zawsze w sercu mym https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/08/caprii-na-zawsze-w-sercu-mym.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół muzyczny Caprii za datę swojego powstania uznaje rok 1999. Od początku istnienia zarówno założycielem jak i liderem zespołu jest Artur Michalski. Grupa przechodziła w przeciągu tych lat różne zmiany.   Obecnie tworzą swoje autorskie ut...

Reklama

Zespół muzyczny Caprii za datę swojego powstania uznaje rok 1999. Od początku istnienia zarówno założycielem jak i liderem zespołu jest Artur Michalski. Grupa przechodziła w przeciągu tych lat różne zmiany.

 

Obecnie tworzą swoje autorskie utwory. Pierwszym z nich jest piosenka zatytułowana „Zawsze w sercu mym”, do której tekst napisał członek zespołu i syn lidera Miłosz Michalski, linię melodyczną skomponował Artur Michalski lider i wokalista. Muzykę do utworu wykonał Dj Sequence, a klip został zrealizowany przez Yoko Film.

 

Całość stanowi przyjemny odbiór dla słuchacza. Czy debiutancka piosenka zespołu Caprii na zawsze pozostanie w Waszych sercach? Przekonajcie się czym prędzej!

 

Caprii – Zawsze w sercu mym

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!
  2. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!
  3. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.