2021-07-21T10:00:00+02:00 Całuśna nowość zespołu News podbija serca fanów disco polo! To będzie wielki hit nie tylko zakochanych? https://disco-polo.info/uploads/news/calusna-nowosc-podbija-serca-fanow-disco-polo-to-bedzie-wielki-hit-zakochanychpng.png

Całuśna nowość zespołu News podbija serca fanów disco polo! To będzie wielki hit nie tylko zakochanych?! 'Można słuchać w nieskończoność'

Redakcja , 21 Lipiec 2021  10:00
Całuśna nowość zespołu News podbija serca fanów disco polo! To będzie wielki hit nie tylko zakochanych?! 'Można słuchać w nieskończoność'
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Teledysk gwiazdorów disco polo zbiera pozytywne recenzje w sieci. Zdaniem fanów panowie z zespołu News wysoko postawili sobie poprzeczkę


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Teledysk gwiazdorów disco polo zbiera pozytywne recenzje w sieci!

Zobacz również: Nieziemska wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Gwiazda swoją urodą wprawiła fanów w osłupienie!

GORĄCA PREMIERA DISCO POLO

Miło popatrzeć na zakochane pary, które na każdym kroku wyznają sobie miłość pocałunkami. Znany zespół disco polo stworzył utwór, który będzie wielkim hitem nie tylko w Walentynki!

News to popularny zespół disco polo, który serca słuchaczy skradł takimi hitami jak: “Zostań do rana”, “Laleczka”, czy “Ale fajne nogi”. Artyści nie zamierzają zwalniać tempa i do rąk fanów oddają swoją kolejną muzyczną propozycję!

Reklama

'LUBIĘ CIĘ CAŁOWAĆ' NOWYM HITEM DISCO POLO?!

W sieci pojawił się najnowszy teledysk zespołu News, który powstał do utworu “Lubię Cię całować”! Gwiazdorzy disco polo stworzyli hit, który będą nucić wszystkie zakochane pary! Przecież romantyczne pocałunki uwielbia dosłownie każdy!

News jest jednym z nielicznym zespołów disco polo, które w swojej twórczości wykorzystuje żywe brzmienie. Dzięki takiemu zabiegowi kawałki chłopaków zyskują bardziej dynamiczne rytmy, które sprawiają, że aż chce się ruszać w tany!

Teledysk gwiazdorów disco polo zbiera pozytywne recenzje w sieci. Zdaniem fanów panowie z zespołu News wysoko postawili sobie poprzeczkę.

“Świetny teledysk i piosenka, można słuchać w nieskończoność”

Reklama

“Świetne, wielkie brawa, kolejna piosenka, która wpada w ucho. Oby tak dalej!”

“Marek i ekipa znowu stanęli na wysokości zadania, świetna piosenka i teledysk”

Po tylu ciepłych słowach można być pewnym, że premiera chłopaków już niedługo stanie się wielkim przebojem, który będzie nuciła cała Polska!

Zobacz również: Mega gorąca wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini! Gorący widok rozpala internet! Fani już komentują!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: News - Lubię Cię całować
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularne wokalistki disco polo Szpilki zdradziły informacje o nowej produkcji! Zdążą wydać premierę jeszcze przed Świętami?!
  2. Akcent, Boys i Classic! Historyczne spotkanie gigantów disco polo! Wiemy, co przygotowali artyści!
  3. Nastrojowa świąteczna nowość od Luka Rosi & Lili podbija rynek disco polo! Utwór 'Serce w prezencie' robi furorę w sieci!
  4. Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!
  5. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  6. Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!
  7. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  8. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami