2019-04-24T20:30:00+02:00 Cała branża disco polo im zazdrości?! Top Girls na szczycie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/cala-branza-disco-polo-im-zazdrosci-top-girls-na-szczycie-1556018054.jpg

Cała branża disco polo im zazdrości?! Top Girls na szczycie!

Redakcja , 24 Kwiecień 2019  20:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Cała branża disco polo im zazdrości?! Top Girls na szczycie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Niebywały sukces młodych artystek disco polo.

Reklama

Top Girls są jednym z bardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo. Justyna Lubas, Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, to stosunkowo młode gwiazdy, które zaskakują nie tylko urodą, ale również niebywałym talentem wokalnym, jak i tanecznym.

Zobacz również: Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!

Pozostali artyści z zazdrością i zdumieniem mogą podziwiać wokalistki disco polo, które są wszechstronnie uzdolnione, co przekłada się na ich liczne sukcesy zawodowe. W ostatnim czasie każda ich propozycja staje się niebywałym hitem. Nie inaczej jest w przypadku utworu zatytułowanego „Nie jestem taka”.

Dziewczyny śpiewają, iż nie są, jak wszystkie inne i nie marzą o chłopaku, lecz o prawdziwym mężczyźnie, któremu nie w głowie zabawy i co weekend inna panna z rana. Piosenka w takim stopniu przypadła do gustu słuchaczom, że mimo krótkiego czasu od premiery, jest już numerem drugim na karcie na czasie i ma ponad 500 tysięcy wyświetleń. Dziewczyny same sobie postawiły bardzo wysoko poprzeczkę.

Zobacz również: To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!

Myślicie, że to dobrze zwiastuje na ich karierę?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  2. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  3. Edyta Folwarska zdradza sekret atrakcyjnego wyglądu. Internauci nie mogą się napatrzeć na gwiazdę disco polo!
  4. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  5. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
  6. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  7. Dawid Narożny zaprowadził syna po raz pierwszy do żłobka! Reakcja dziecka zaskoczyła gwiazdora i Jego żonę!
  8. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami