Reklama
Polecamy


Reklama

Było mu przykro! Teraz jest liderem w branży - Andre ponownie świętuje! Gratulacje!

2017-11-20T18:20:00+01:00 Było mu przykro! Teraz jest liderem w branży - Andre ponownie świętuje! Gratulacje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/bylo-mu-przykro-teraz-jest-liderem-w-branzy-andre-ponownie-swietuje-gratulacje-1511192256.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Życie gwiazd

"Dj poszedł do mnie i zapytał czy właściciele lokalu na pewno dali zgodę do nagrywania klipu właśnie tej piosenki

Reklama

Takie sukcesy osiągają tylko nieliczni. W gronie szczęśliwców znalazła się formacja Andre, której teledysk "Ale Ale Aleksandra" przekroczył właśnie 70 mln wyświetleń. Wokalista dokładnie pamięta dzień nagrań klipu, który nie napełniał go optymizmem!  

Pamiętam kiedy nagrywaliśmy klip do piosenki w jednym z Sopockich prestiżowych klubów...wtedy to Dj poszedł do mnie i zapytał czy właściciele lokalu na pewno dali zgodę do nagrywania klipu właśnie tej piosenki. Czułem że nie jesteśmy muzycznie w klimacie Dj'a. A że wszystkim się wtedy przejmowałem było mi przykro.

przyznał w rozmowie z nami Andrzej Marcysiak, który należy obecnie do czołówki topowych przedstawicieli muzyki disco polo & dance. Grupa w bardzo szybkim tempie poskromiła sobie odbiorców swoją autentycznością i pozytywną energią, którą co rusz dzielą się podczas występów.

Można śmiało napisać, że Andre jest obecnie liderem w swym fachu. Jako osoba bardzo skromna i zarazem nad wyraz autentyczna, stara się aby każda jego nowość była dopracowana. Czy podąża za trendami? W pewien sposób sam je wyznacza, gdyż po produkcji "Ale Ale Aleksandra" pojawiło się mnóstwo piosenek z imionami w roli głównej. 

Jako ekipa serwisu disco-polo.info gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dalszą pomyślność. Tymczasem przesłuchajcie wspomniany hit

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!
  2. Czuły gest Zenka Martyniuka! Król disco polo uszczęśliwił swoją żonę Danusię!
  3. Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.