2021-09-08T18:42:00+02:00 Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fr Niezwykle uzdolnione i wyjątkowo piękne byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół, który ma podbić rynek muzyki tanecznej. https://disco-polo.info/uploads/news/angelika-zmijewska-i-paula-karpowicz-zalozyly-zespol-zaskakujaca-nazwa-ich-formacji-pokazaly-fragment-teledyskujpg.jpg Disco-Polo.info

Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!


Autor: Goliat, 08 Wrzesień 2021  18:42
Źródło zdjęć: instagram.com/topky_official

Niezwykle uzdolnione i wyjątkowo piękne byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół, który ma podbić rynek muzyki tanecznej.

Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Demeters prezentują nową wersję przeboju „O Maryjanno”
  2. Zenek Martyniuk ujawnia prawdę o wnukach Czy ma z nimi kontakt?!
  3. Romantyczna podróż Radka Liszewskiego i jego żony Doroty! Vlog pokazuje nieznane oblicze lidera Weekend
Reklama

Świat disco polo w ostatnim czasie żyje zmianami personalnymi w popularnym zespole Top Girls. Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz postanowiły opuścić szergi zespołu, natomiast dziś w mediach społecznościowych poinformowały o nowym projekcie, który stworzyły.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Czadoman zaskoczył zdjęciem z córką! Rodzinny czas na plaży w Świnoujściu

Długo nie trzeba było czekać na informacje na temat dalszych losów popularnych wokalistek disco polo. Niezwykle uzdolnione i wyjątkowo piękne dziewczyny założyły nowy zespół, który ma podbić rynek muzyki tanecznej.

Reklama

Nowy projekt w branży disco polo będzie nosił nazwę Topky. Wielu fanów używało nazwy Topki jako zdrobnienia od Top Girls. To z pewnością ułatwi wokalistkom dotarcie do fanów, którzy kibicowali Angelice i Pauli w poprzedniej grupie.

Wooow gratulacje to będzie sztos

Dziewczyny instagram się pali  Polecicie wysoko Powodzenia 

Odejście z top girls jednak nie był złym pomysłem

Wow będzie petarda!! widzę że odejście było świetnym pomysłem

Oprócz nowej nazwy dziewczyny pokazały fragment swojej debiutanckiej produkcji. Nowość będzie nosić nazwę "Szpile" i zapowiada się niezwykle ciekawie. Mocne i klubowe brzmienie połączone z fenomenalnym wokalem może okazać się strzał w dziesiątkę.

Reklama

Nowa produkcja od dziewczyna ukaże się 11 września o godzinie 11:00 w serwisie YouTube oraz na disco-polo.info. To może być jedna z najgorętszych premier w świecie disco polo w tym roku.

Zapraszamy Was do obejrzenia zapowiedzi już teraz.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
ZOBACZ, jak Teresa Werner wygląda teraz! Zdjęcia ZASKAKUJĄCE jak nigdy!

Dziewczyny instagram się pali ? Polecicie wysoko ?Powodzenia ❤️

 

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 08 Wrzesień 2021  18:42

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Premiera! Marcin Miller z Boys nagrał piosenkę dla swojego przyjaciela Daniela Pachury!
  2. Radek Liszewski spełnił marzenie swojej żony Doroty! Niezwykły prezent urodzinowy | VIDEO & FOTO
  3. Viper powraca na scenę disco polo Jolanta Szwalgin potwierdza premierę nowego singla
  4. Kristiano zaskoczył nowością! „Między nami” to historia pełna emocji i namiętności
  5. „Vixa” od Menelaos już jest! Nowy kawałek ma potencjał stać się największym imprezowym hitem tego roku
  6. Roztańczona Wielkopolska 2025 w Ostrowie Wielkopolskim! Kto wystąpi?
  7. Dożynki Powiatowo-Gminne w Łowiczu 2025 z gwiazdami! Akcent i Bogdan Borowski rozgrzeją publiczność
  8. Weekend na Dożynkach Gminnych w Mortęgach. Radek Liszewski zaśpiewał „Ona tańczy dla mnie” i „Wypijemy popłyniemy”
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły