2023-09-02T16:40:00+02:00 "Byłe" w rytmie klubowym! Nowa odsłona hitu od Dawida Narożnego i TKM dzięki BRiANowi! Nowa klubowa wersja hitu 'Byłe' od Dawida Narożnego i TKM w produkcji BRiANa. Zobacz niezwykłą kolaborację disco polo i rapu. https://disco-polo.info/uploads/news/byle-w-rytmie-klubowym-nowa-odslona-hitu-od-dawida-naroznego-i-tkm-dzieki-brianowijpg.jpg

"Byłe" w rytmie klubowym! Nowa odsłona hitu od Dawida Narożnego i TKM dzięki BRiANowi!

Autor: Adam Begier , 02 Wrzesień 2023  16:40
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowa klubowa wersja hitu 'Byłe' od Dawida Narożnego i TKM w produkcji BRiANa. Zobacz niezwykłą kolaborację disco polo i rapu.Reklama

  Reklama

  Klubowa muzyka i disco polo nie były zawsze uważane za idealne połączenie, ale jeśli jest coś pewnego w świecie muzycznym, to to, że przekraczanie granic muzycznych może przynieść niesamowite efekty. Tak też stało się w przypadku najnowszej piosenki "Byłe".

  Dawid Narożny i TKM w nietypowej kolaboracji

  Dawid Narożny, jedna z najjaśniejszych gwiazd sceny disco polo, połączył siły z TKM, znanym raperem, by stworzyć piosenkę, która w krótkim czasie zyskała ogromną popularność. Pierwotna wersja "Byłe" zbierała pozytywne opinie zarówno od fanów, jak i krytyków muzycznych, zachwycając swoim unikalnym połączeniem gatunków.

  Klubowa metamorfoza "Byłe"

  Dziś w naszym serwisie disco-polo.info mamy przyjemność zaprezentować Wam nową wersję tego hitu. Producent muzyczny BRiAN postanowił nadać piosence "Byłe" bardziej klubowy charakter. Dzięki temu utwór nabrał zupełnie nowego wymiaru, idealnego do tańczenia do białego rana.

  Nie ma wątpliwości, że nowa odsłona "Byłe" z pewnością znajdzie się na listach przebojów w najpopularniejszych klubach w kraju.

  Premiera w naszym serwisie

  Jeśli jesteś ciekawy, jak brzmi klubowa przeróbka hitu "Byłe", zapraszamy do posłuchania premiery na naszej stronie. Daj się porwać rytmom i oczywiście daj nam znać, co sądzisz o tej nowej wersji!

  W miarę ewolucji muzyki disco polo i rapu, połączenia te przynoszą nam coraz bardziej interesujące efekty. Kto wie, co przyniesie przyszłość? Jedyne, co wiemy na pewno, to to, że w świecie muzycznym nie ma granic i jesteśmy pewni, że będzie to kolejny sukces na liście osiągnięć Dawida Narożnego i TKM.

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny x TKM - Byłe (BRiAN Remix)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!
  2. Kordian zaskakuje fanów! W najnowszym teledysku wystąpią rodzice gwiazdy disco polo. Pokaże wiele ze swojego prywatnego życia!
  3. Spełnij swoje marzenie i ZOSTAŃ GWIAZDĄ disco polo! Zespół Long & Junior organizuje wyjątkowy casting.
  4. Joanna Narożna znów na ustach wszystkich! Zobacz Jej oszałamiająca stylizację, która zwala z nóg
  5. Dawid Narożny pokazał klasę! Jego występ pokazuje, że śpiewa na żywo to nie problem! | VIDEO
  6. Eksplozja talentów w klubie Explosion: Rusza Ogólnopolski Konkurs „Pokaż na co Cię Stać”! Można zgarnąć niezłe pieniądze!
  7. Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?
  8. Odważny krok w świecie Disco Polo: 'Winna' Bartii zmienia zasady gry?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie