Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2020-04-21T07:40:00+02:00 Branża artystyczna drży o przyszłość! Głos zabrał wokalista disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/branza-artystyczna-drzy-o-przyszlosc-1587398208.jpg
Reklama

Branża artystyczna drży o przyszłość! Głos zabrał wokalista disco polo!

Redakcja , 21 Kwiecień 2020  07:40
Branża artystyczna drży o przyszłość! Głos zabrał wokalista disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Imprezy wstrzymane, artyści uziemieni. Wykonawcy muzyki disco polo co raz bardziej odczuwają skutki uboczne koronawirusa

Reklama

Tak źle chyba jeszcze nigdy nie było. Sytuacja i przyszłość branży artystycznej stoi pod wielkim znakiem zapytania. Wszystko przez odwołane imprez ze względu na koronawirusa, z myślą o bezpieczeństwie i spowolnieniu rozprzestrzeniania się wirusa.

Zobacz również: Gwiazdorska para zdradziła płeć dziecka! Wokalista disco polo pęka z dumy.

Niestety, ale takie są realia. Imprezy wstrzymane, artyści uziemieni. Wykonawcy muzyki disco polo również co raz bardziej odczuwają skutki uboczne koronawirusa.

Wszyscy boją się o swoją przyszłość. Obojętnie obok tego, co się aktualnie dzieje, nie przeszedł również lider i wokalista formacji After Party, Patryk Pegza. Artysta udostępnił ostatnio w relacji na swoim prywatnym koncie na Instagramie niepokojący wpis: - Takie koncerty w tym roku? Zdjęcie nie zwiastuje niestety nic pozytywnego. Być może przypuszczenia wokalisty okażą się realne.

Trudno jest sobie wyobrazić koncerty na odległość z samochodu. Brak interakcji z fanami z pewnością odbije się na jakości wydarzeń i psychice artystów oraz fanów. W końcu niełatwo jest zmienić swój dotychczasowy styl życia.

Aczkolwiek niestety wszystko wskazuje na to, że obraz tegorocznych koncertów w oczach Patryka Pegzy z zespołu After Party może być jedną z wielu opcji alternatywnych dla normalnych wydarzeń artystycznych, które zawsze odbywały się w licznym gronie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!
  2. MEGA gorąca sesja Emilki z Daj To Głośniej! Zmysłowe zdjęcia gwiazdy disco polo robią wrażenie!
  3. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?
  4. Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej