2017-07-29T12:25:00+02:00 Boys - Wolność 2017 (Wersja studyjna) | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/07/boys-wolnosc-2017-wersja-studyjna-premiera-1501195877.jpg

Boys - Wolność 2017 (Wersja studyjna) | PREMIERA

Redakcja , 29 Lipiec 2017  12:25
Boys - Wolność 2017 (Wersja studyjna) | PREMIERA
Źródło zdjęć: materiały prasowe

"Poprawiona wersja studyjna hymnu muzyki disco polo "WOLNOŚĆ" jest już w naszym serwisie. Przesłuchajcie nowość jako pierwsi!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Takiej premiery na krótko przed Festiwalem w Ostródzie nikt się nie spodziewał. Otóż w sieci pojawiła się studyjna wersja sztandarowego przeboju formacji Boys pt. "Wolność". 

Poprawiona wersja studyjna hymnu muzyki disco polo "WOLNOŚĆ". Montażem zajął się Pierścień a utwór znajdzie się na najnowszym krążku grupy BOYS, który ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku - czytamy pod video  na oficjalnym kanale MarcinMillerBOYS w serwisie YT

Montażem tej produkcji zajął się na specjalne życzenie Marcina Dj pierścień, który poświęcił temu nie tylko czas, ale również serce. Jak napisał na swoim profilu społecznościowym pracował nad tym projektem kilka dni. 

Właśnie to jest ta #niespodzianka, nad którą pracowałem ostatni tydzień (a w zasadzie od niedzieli) - na specjalne życzenie frontmana grupy #BOYS Pana Marcin Millera ???? montażówka koncertowa do legendarnej #Wolność.i zespołu BOYS - hymnu muzyki #discopolo! <3 :)


Za materiały do obrazka wizualnego posłużyły rejestracje telewizyjne występów z Iłowa, Ostródy, Stężycy oraz Warszawy z lat 2015-2017. Mam nadzieję, że ten wizualny mish-mash Wam się spodoba. 

Czy to nie cudowne, móc w takiej wersji słuchać i zarazem oglądać jedną z najbardziej kultowych produkcji gatunku disco polo? W kilka godzin od udostępniania materiał spotkał się z ogromnym zadowoleniem odbiorców - "Genialne nagranie jak i film :)"

oceńcie sami: 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!
  2. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!
  3. Co za nogi! Dwie śliczne wokalistki disco polo z formacji Topky zachwyciły stylizacjami podczas nagrań w telewizji Polsat!
  4. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  5. Obłędnie piękna Teresa Werner odsłoniła piękne ciało! Internauci pod wrażeniem jej uroku!
  6. Znana wokalistka disco polo przyłapana w studio nagraniowym! Mamy FOTO! Fani Etny zachwyceni!
  7. Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.
  8. Popularny gwiazdor sięgnął po klasykę disco polo! Jego wersja znanego hitu poruszyła fanów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami