2015-09-19T11:00:00+02:00 BOYS… kiedyś i dziś? https://disco-polo.info/uploads/news/

BOYS… kiedyś i dziś?

Redakcja , 19 Wrzesień 2015  11:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
BOYS… kiedyś i dziś?
Źródło zdjęć:
Reklama

Na oficjalnym fanpage’u zespołu BOYS pojawiło się zdjęcie sprzed 20 lat. Widnieją na nim Panowie tworzący pierwotny skład formacji.   Od lewej: Krzysztof Cieciuch, Robert Sasinowski, Bogdan Kukier oraz Marcin Miller.   Krzysztof Ci...

Reklama

Na oficjalnym fanpage’u zespołu BOYS pojawiło się zdjęcie sprzed 20 lat. Widnieją na nim Panowie tworzący pierwotny skład formacji.

 

Od lewej: Krzysztof Cieciuch, Robert Sasinowski, Bogdan Kukier oraz Marcin Miller.

 

Krzysztof Cieciuch po rozstaniu z zespołem Boys rozpoczął swoją solową karierę. Nagrał takie utworu m.in. jak: „Nie zapomnę”, „Sexi facet” oraz „Dziewczyny są gorące”.

 

Robert Sasinowski po dziś tworzy formację Skaner. Ma na swoim koncie hity, m.in.: „Amore”, „Pociąg do gwiazd”, „Lato w Kołobrzegu” oraz „Nadzieja”. Robert nieprzerwanie tworzy nowe utwory, które przypadają do gustu publiczności.

 

Bogdan Kukier wraz z przerwaniem współpracy z Marcinem Millerem trafił do zespołu Maxel. od 1993 roku jest jego członkiem i wylansował takie piosenki jak: „Muza”, „Tańczmy z cyganami”, czy też „Lekcja miłości”. Bogdan kieruje polskim zespołem Maxel. W Stanach Zjednoczonych koncertuje ich „odpowiednik” Maxel US.

 

Marcin Miller, wokalista zespołu Boys niezmiennie od 25 lat. Ciężka praca Marcina przełożyła się na tak piękny wynik zarówno popularności jak i poziomu prezentowanych utworów. Wykonawca nurtu dance&disco polo cieszy się niesłabnąca sławą i dzięki niemu tytuł Hit Wszech Czasów zdobyła piosenka „Jesteś szalona”.

 

Drodzy nasi czytelnicy. Ułatwiliśmy Wam nieco zadanie i opisaliśmy bardzo krótko każdą osobistość widoczną na zdjęciu. A czy Wy mieliście problemy z rozpoznaniem Panów na udostępnionej fotografii? Zachęcamy do dyskusji.

 

boys stary skład

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  2. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  3. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  4. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  5. Grupa After Party w ofensywie! Ich nowość pt. 'Tęsknie za tamtymi czasami' zmiażdży konkurencję w disco polo?
  6. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  7. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  8. Szpilki zdradziły fanom pilnie strzeżoną tajemnicę! Urocze artystki disco polo za kilka dni zawojują świat!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami