2023-11-06T16:56:00+01:00 Bohaterka teledysku Von Praisa - Emila Klicka wyrzucona z samochodu?! Co tam się działo! Nowy hit Dariusa von Prais z Emilią Klicką i pasją do motoryzacji. Incydent na planie budzi emocje. Premiera w najbliższy czwartek! https://disco-polo.info/uploads/news/bohaterka-teledysku-dariusa-von-prais-emila-klicka-wyrzucona-z-samochodu-co-tam-sie-dzialojpg.JPG

Bohaterka teledysku Von Praisa - Emila Klicka wyrzucona z samochodu?! Co tam się działo!

Autor: Adam Begier , 06 Listopad 2023  16:56
Bohaterka teledysku Von Praisa - Emila Klicka wyrzucona z samochodu?! Co tam się działo!
Źródło zdjęć: Ultimate media

Nowy hit Dariusa von Prais z Emilią Klicką i pasją do motoryzacji. Incydent na planie budzi emocje. Premiera w najbliższy czwartek!Reklama

  Reklama

  Disco polo to gatunek, który nieustannie zaskakuje. Tym razem na muzycznej scenie pojawi się nowe dzieło Von Praisa, które ma szansę podbić listy przebojów. Artysta, znany ze swojego zamiłowania do oryginalnych tematów, tym razem postanowił sięgnąć po coś, co rzadko jest poruszane w disco-polo – motoryzację. Co więcej, w centrum jego utworu znajdzie się kobieta i jej pasja do czterech kółek. O premierze, która zaplanowana jest na najbliższy czwartek, już teraz mówi się bardzo głośno.

  Wyjątkowe Pudle i Piękna Emilia Klicka - Gwiazdy Teledysku Von Prais

  Von Prais to artysta, który dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. W jego nowym teledysku ponownie pojawią się jego charakterystyczne pudle, które zdążyły już zdobyć sympatię publiczności. Jednak to nie wszystko. W głównej roli zobaczymy znaną i lubianą Emilię Klickę, która ma wcielić się w postać zakochanej w motoryzacji piękności.

  Główna bohaterka wypchnięta z samochodu?!

  Jak to często bywa, praca nad teledyskiem nie obyła się bez emocji. Von Prais, znany ze swojej perfekcjonistycznej natury, tym razem stanął przed wyzwaniem, które wydawało się przekraczać granice możliwości ekipy. Do dosyć nieoczekiwanego incydentu doszło pomiędzy nim a Emilią Klicką. Piosenkarz, w pewnym momencie, wyrzucił aktorkę z samochodu, co z pewnością nie było częścią scenariusza i wywołało wiele negatywnych emocji.

  Szczegóły tego zdarzenia owiane są tajemnicą, a artysta nie zdradza zbyt wiele, budując napięcie wokół swojego najnowszego dzieła. Co tak naprawdę się wydarzyło? 

  Premiera utworu Von Prais zapowiada się niezwykle emocjonująco. Pasja do motoryzacji, kobiecy punkt widzenia oraz niespodziewane zwroty akcji – to wszystko znajdziemy w najnowszym dziele artysty. Czy kawałek "z życia wzięty" trafi w gusta fanów disco polo? Czas pokaże. Jedno jest pewne – nie zabraknie emocji, zarówno na ekranie, jak i poza nim. Premiera już w czwartek 9 listopada!

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Von-Prais---Emila-1.jpg
  Plik Von-Prais---Emila-2.jpg
  Plik Von-Prais---Emila-10.jpg
  Plik Von-Prais---Emila-9.jpg
  Plik Von-Prais---Emila-8.jpg
  Plik Von-Prais---Emila-7.jpg
  Plik Von-Prais---Emila-6.jpg
  Plik Von-Prais---Emila-5.jpg
  Plik Von-Prais---Emila-4.jpg
  Reklama

  VON PRAIS - ZAPADA NOC

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.
  2. Ten film ujawnia całą prawdę o DISCO POLO?! Gdzie obejrzeć film Disco Polo?
  3. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  4. "Ś.P. Disco polo .." - nowy teledysk gwiazdy disco polo szokuje!
  5. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  6. Nowa gwiazda disco polo: Suesto i jego gorąca premiera „Pamiętaj skarbie”
  7. Eksplozja talentów w klubie Explosion: Rusza Ogólnopolski Konkurs „Pokaż na co Cię Stać”! Można zgarnąć niezłe pieniądze!
  8. Mega petarda: Nowość Spontan - Bluza!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie