Reklama
Polecamy


Reklama

Bierzmy przykład z wokalisty disco polo! Artysta podzielił się z internautami cenną radą!

2020-04-27T13:05:00+02:00 Bierzmy przykład z wokalisty disco polo! Artysta podzielił się z internautami cenną radą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/gwiazdor-disco-polo-obchodzi-wazny-dzien-co-za-zdjecie-1587672449.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwestergazda
Reklama


Życie gwiazd

Artyści disco polo potrafią dać dobry przykład w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Do sieci trafiła właśnie cenna rada Sylwestra Gazdy

Reklama

Artyści disco polo potrafią dać dobry przykład w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Bardzo często w sieci możemy odnaleźć zdjęcia, które świadczą o ich zaangażowaniu w życie społeczne i rodzinne.

Zobacz również: Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!

Sylwek z zespołu Power Play połączył te dwie kwestie podczas jednej czynności. Dodał na swój profil zdjęcie, na którym czyta książkę swojemu synkowi.

Ta „książkowa” aktywność nie jest ani trochę przypadkowa. Jak dowiadujemy się z kalendarza oraz z opisu do zdjęcia, wokalista w ten sposób świętuje Światowy Dzień Czytania Książki. Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest, by czytać dzieciom odpowiednie dla nich treści, dlatego apel, który złożył do swoich odbiorców Sylwek, jest godny podkreślenia i oczywiście naszej pochwały.

„Czytajmy dzieciom od najmłodszych lat” napisał artysta. Bardzo istotne jest, że ten wpis, to nie tylko puste słowa, ponieważ poparte zdjęciem, tworzą solidną motywację dla każdego rodzica.

Kto razem z liderem zespołu Power Play obchodził ten ważny dzień? Przyznajcie się!

Zobacz również: Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jej profil jest jednym z najgorętszych w sieci! Wokalistka disco polo zachwyca swoją kobiecością!
  2. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.