2023-08-27T06:30:00+02:00 Bayer Full i w roli głównej Beata Jasińska! Zobaczcie jak zaśpiewała na imprezie Ojca Rydzyka! Genialny g Wyjątkowa impreza z Bayer Full i Beata Jasińska w roli głównej. Jej głos zachwycił publiczność, wnosząc nową energię i emocje do znanych utworów zespołu. https://disco-polo.info/uploads/news/bayera-full-i-w-roli-glownej-beata-jasinska-zobaczcie-jak-zaspiewala-na-imprezie-ojca-rydzyka-genialny-glosjpg.jpg Disco-Polo.info

Bayer Full i w roli głównej Beata Jasińska! Zobaczcie jak zaśpiewała na imprezie Ojca Rydzyka! Genialny głos!


Wyjątkowa impreza z Bayer Full i Beata Jasińska w roli głównej. Jej głos zachwycił publiczność, wnosząc nową energię i emocje do znanych utworów zespołu.

Autor: Adam Begier, 27 Sierpień 2023  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Bayer Full i w roli głównej Beata Jasińska! Zobaczcie jak zaśpiewała na imprezie Ojca Rydzyka! Genialny głos!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. WOW! Co za kobieta! Uwielbiany gwiazdor disco polo Jakub Urbański pokazał mamę! Fani zachwyceni.
 2. Skolim i Cleo biją rekordy z "Dziewczyno Piękna"! To właśnie ten utwór zyska MIANO HITU 2024?!
 3. Biały Miś rozkochał serca Polaków! Posłuchajcie, jak brzmi teraz wielki HIT disco polo w wykonaniu Top One! VIDEO
Reklama

  Niedawno miała miejsce wyjątkowa impreza zorganizowana przez Ojca Rydzyka, która skupiła uwagę mieszkańców Torunia i nie tylko. Wartościowy moment odrodzenia i refleksji, jaki przynosi okres dziękczynienia, został przełamany radosnym świętowaniem, w którym główną rolę odegrał zespół Bayer Full. Jednak tym razem to nie Sławomir Świerzyński, znany i lubiany lider grupy, wystąpił w roli głównej. To Beata Jasińska, wieloletnia członkini zespołu, zdobyła serca słuchaczy swoim wyjątkowym głosem i charyzmą.

  Niezwykła Impreza z Ojcem Rydzykiem

  Impreza zorganizowana przez Ojca Rydzyka zawsze budzi ogromne zainteresowanie i emocje. Jest to moment, w którym wspólnota może się zjednoczyć, celebrując ważne wartości i tradycje. W tym roku nie inaczej – mieszkańcy Torunia i okolic mieli okazję wziąć udział w niezwykłej imprezie, która połączyła w sobie radość dziękczynienia z muzyką i zabawą.

  Bayer Full na Scenie - Tradycja i Nowoczesność

  Zespół Bayer Full to ikona polskiej sceny muzycznej, znany ze swojego charakterystycznego stylu i energetycznych występów. Grupa zdobyła serca słuchaczy przede wszystkim dzięki liderowi, Sławomirowi Świerzyńskiemu, który swoim charyzmą potrafi porwać tłumy. Jednak tym razem to nie on przyciągnął uwagę publiczności.

  Bayer Full postanowił połączyć tradycję ze współczesnością, prezentując nową odsłonę swojego zespołu. Beata Jasińska, niezwykle utalentowana wokalistka, znana dotychczas przede wszystkim ze wsparcia wokalnego, tym razem stanęła w centrum uwagi. Jej głos, pełen emocji i wyjątkowej barwy, zachwycił wszystkich obecnych.

  Beata Jasińska - Głos, Który Oczarował Publiczność

  Beata Jasińska, będąca częścią Bayer Full od wielu lat, udowodniła, że ma wiele do zaoferowania jako główna wokalistka. Jej występ na wspomnianej imprezie był bez wątpienia jednym z najważniejszych momentów wieczoru. Śpiewając utwory znane z repertuaru zespołu, Beata przywołała nostalgiczne wspomnienia i jednocześnie wzbogaciła je nowym, osobistym kolorem.

  Nagranie z tego koncertu szybko obiegło sieć, stając się źródłem wzruszenia dla fanów muzyki Bayer Full. Głos Beaty Jasińskiej wzbudził wielkie emocje, a jej charyzma i pewność siebie na scenie robiły wrażenie.

  Reklama

  Bayer Full - Bawmy się (Dziękczynienie w Rodzinie - Toruń 2023)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Magda Niewińska powraca z nowością! "Mam tylko Ciebie"! Skoczna premiera disco polo!
  2. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
  3. Koncert Czadomana w Londynie – Polacy bawili się przy hitach disco polo!
  4. Biały Miś rozkochał serca Polaków! Posłuchajcie, jak brzmi teraz wielki HIT disco polo w wykonaniu Top One! VIDEO
  5. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
  6. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
  7. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
  8. Powitanie Lata w Wyrzysku 2024! Wystąpią Classic i Kordian

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie