2018-06-03T12:40:00+02:00 Bayer Full z nową propozycją! Czy utwór podbije listy przebojów? Legenda disco polo się nie zatrzymuje! Zespół wydał właśnie nowy utwór, którego tytuł to „Pragnienie”. Czy przypadł słuchaczom do gustu? https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/bayer-full-z-nowa-propozycja-czy-utwor-podbije-listy-przebojow-1527720526.jpg Disco-Polo.info

Bayer Full z nową propozycją! Czy utwór podbije listy przebojów?


Data Publikacji: 03 Czerwiec 2018  12:40
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Legenda disco polo się nie zatrzymuje! Zespół wydał właśnie nowy utwór, którego tytuł to „Pragnienie”. Czy przypadł słuchaczom do gustu?

Bayer Full z nową propozycją! Czy utwór podbije listy przebojów?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Zespół Max prezentuje premierowy singiel „Śnij moja góraleczko”
  2. „Szpile” od Coli to ogień i emocje! Wokalistka pokazuje pazur w najmocniejszym kawałku swojej kariery
  3. TVP 2 szykuje gigantyczny „Sylwester z Dwójką 2025” w Katowicach! Będzie disco polo?
Reklama

„Majteczki w kropeczki”, „Wszyscy Polacy” czy „Blondyneczka” – te utwory zespołu Bayer Full dobrze znamy. Mimo wszystko jednak zespół nadal tworzy bardzo interesujące produkcje, które są ciepło przyjmowane przez fanów.

Przykładem pozytywnej nowości od Sławomira Świerzyńskiego i ekipy jest utwór „Pragnienie”, który właśnie ukazał się w sieci. Spokojny, romantyczny, o miłości – to krótka informacja o tym, z czym zetknie się każdy słuchacz tej propozycji.

Słuchacze ten utwór przyjęli bardzo ciepło, o czym świadczą komentarze dodane pod klipem:

„fajny klip”

„Witam mój kochany zespół życząc miłego wieczoru sercem dziękuję za śliczną piosenkę pięknie zaśpiewaną Ściskam przyjaznym uśmiechem..piosenka Śliczna ..przyjazny uśmiech i buziak”

„Pozdrawiam Bayer full i was lubię ładnie”

A Wy, co sądzicie o tej produkcji? Wolicie stare przeboje Bayer Full czy jednak bliżej Wam do nowości? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 03 Czerwiec 2018  12:40
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Gorąca premiera Raider! „Ona jest HOT” rozgrzewa scenę disco polo i zachwyca klimatem Chorwacji
  2. Tajemnica rozwiązana! NieOkiemZnani po raz pierwszy pokazali się bez masek
  3. Milion w zaledwie chwilę! Teledysk Raidera „Ona Jest Hot” bije rekordy popularności
  4. Syn pożegnał gwiazdora disco polo słowami, które łamią serce. „Byłeś kimś więcej niż tata…”
  5. „Halo tu Londyn” nowy singiel zespołu Weekend. Radek Liszewski kręci klip w Londynie i Warszawie
  6. Premiera Dżasta „Tylko Ty” to muzyczna opowieść o miłości
  7. Premiera Bayera z nowym hitem „Nie pozwól mi”. Ten tekst o miłości poruszy każdego
  8. Wokalista zespołu Joker zmieni branżę?! Nie uwierzysz, co studiował znany wokalista!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły