Reklama


Reklama

Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!

2020-10-12T14:08:00+02:00 Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/szczery-apel-gwiazdy-disco-polo-pojawil-sie-w-sieci-marcin-miller-boys-zwraca-sie-do-swoich-fanow-w-emocjonujacym-filmie-1602414001.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Marcin Miller
Reklama


Życie gwiazd

Legendarna gwiazda muzyki tanecznej prosi o pomoc i wsparcie! Marcin Miller udostępnił w sieci wzruszający film

Reklama

Gwiazdy disco polo to ludzie o dobrych sercach. Przekonaliśmy się o tym już wielokrotnie. Wiele razy informowaliśmy o różnych sytuacjach, w których przedstawiciele nurtu tanecznego stają na rzęsach po to, by pomóc innym osobom. I tym razem nie możemy przejść obojętnie wobec szczerego apelu, który pojawił się w sieci.

Zobacz również: Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!

Wspomniany apel opublikowany został w mediach społecznościowych, dokładniej na Facebooku. Krótki film, który  pojawił się w medium przedstawia Marcina Millera, lidera zespołu Boys, apelującego do swoich fanów. Co powiedział legendarny gwiazdor disco?

"Ja mam dobre serce i wierzę że Wy tez macie dobre serca, więc wszyscy razem wspieramy Kubusia..."

Apel, który opublikowano w sieci dotyczy wsparcia dla chorego na SMA Kubusia z Hajnówki. Marcin Miller przekazał na ten szczytny cel zdjęcia i płyty ze swoim autografem, co jest bardzo szlachetnym gestem z jego strony. Wspomniane materiały można wylicytować, a zgromadzone środki zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującemu dziecku.

Taki przykład płynący ze strony lidera legendarnej formacji należy pochwalić i podkreślić, że pomimo sławy i wielu obowiązków znajduje on chęć i czas pomocy. Marcinowi należą się ogromne podziękowania, jednak wszystkich chętnych zachęcamy do udzielania pomocy potrzebującym - dla niektórych to niewiele, a innym może uratować życie.

Zobacz również: Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!
  2. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
  3. Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.