Reklama
Polecamy


Reklama

Bardzo popularny artysta disco polo zdradził sposób na tęsknotę za dziewczyną!

2020-04-28T12:57:00+02:00 Bardzo popularny artysta disco polo zdradził sposób na tęsknotę za dziewczyną! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/bardzo-popularny-artysta-disco-polo-zdradza-sposob-na-tesknote-za-dziewczyna-1587839309.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mastersofficial
Reklama


Życie gwiazd

przeboje grupy Masters, to pełne romantyzmu i uczuć utwory, najczęściej stworzone dla zakochanych

Reklama

Fani disco polo dążą artystów szczególnym szacunkiem i zaufaniem. Często w gwiazdach widzą przyjaciela, doradcę czy po prostu kogoś na kim mogą polegać.

Zobacz również: 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli

To uznanie w oczach odbiorców disco, przekłada się na banalne, lecz bardzo istotne sprawy. Ostatnio na swoim profilu Paweł Jasionowski, znany bardziej jako lider zespołu Masters, zorganizował zabawę pytanie/odpowiedź. I to właśnie podczas tej „gry” mogliśmy się przekonać jakim autorytetem jest artysta dla jednego z fanów.

Paweł bowiem został zapytany przez wiernego sympatyka, co ma zrobić jeżeli tęskni za dziewczyną, a nie może się z nią zobaczyć! Wokalista szybko znalazł receptę na tę dolegliwość. Polecił wysłać ukochanej piosenkę zespołu Masters razem z teledyskiem i zadedykować swojej wybrance.

To na pewno dobra rada, ponieważ doskonale wiemy, że przeboje grupy Masters, to pełne romantyzmu i uczuć utwory, najczęściej stworzone dla zakochanych!

A Wy jakie macie sposoby na tęsknotę?

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.