2019-08-01T22:01:00+02:00 Bardzo odważne kreacje przepięknych dziewczyn z formacji Top Girls! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/bardzo-odwazne-kreacje-przepieknych-dziewczyn-z-formacji-top-girls-1564419393.jpg

Bardzo odważne kreacje przepięknych dziewczyn z formacji Top Girls!

Redakcja , 01 Sierpień 2019  22:01
Bardzo odważne kreacje przepięknych dziewczyn z formacji Top Girls!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Pikanterii barwnej piosence dodały zniewalające i niezwykle kuszące kreacje dziewczyn

Reklama

Piękne kobiety z Top Girls nie mają kompleksów. Są świadomie swoich wdzięków i z dumą je prezentują na każdym kroku. Nie inaczej było na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie.

Zobacz również: Zenon Martyniuk (Akcent) i gwiazdor rock polo Sławomir razem! Artyści nagrali ważny apel do polskich piłkarzy!

Dziewczyny zawojowały scenę pomysłowymi kreacjami. Zwieńczeniem była genialna premiera pt. „Co w sercu masz”, która w błyskawicznym tempie rozkochała w sobie Polaków!

Dziewczyny z Top Girls nie przestają zaskakiwać. Zdecydowanie wiodą prym w świecie disco polo. Doskonale zdają sobie sprawę, że jest to ich pięć minut.

Formacja w branży muzycznej słynie z takich piosenek, jak „Nie jestem taka” , „Do widzenia” , „Jakbyś mnie zechciał” czy też „Zakochana”. Oczywiście niezaprzeczalnym numerem jeden jest kawałek zatytułowany „Mleczko”. Teledysk do piosenki ma już blisko 50 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu Top Girls.

Występ na olsztyńskiej scenie na długo zapadnie w pamięci wokalistkom, jak i publiczności, która została oczarowana ich nową propozycję pod tytułem „Co w sercu masz”.

Pikanterii barwnej piosence dodały zniewalające i niezwykle kuszące kreacje dziewczyn, które wyglądały w nich oszałamiająco! Ponadto klip do ich najnowszego utworu cieszy się sporym zainteresowaniem.

Sukces przerósł oczekiwania samych wokalistek zespołu Top Girls. Wszystko na to wskazuje, że pod teledyskiem na YouTube wybije niebawem pierwszy milion!

Zobacz również: Niezwykła premiera popularnego artysty disco polo! Folkowe rytmy podbiją serca fanów?!

Spodziewalibyście się tego w tak zaskakującym tempie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie plejada gwiazd disco polo! Wśród nich Zenon Martyniuk, Mig i Bayera!
  2. MiłyPan występuje pod nowym pseudonimem! Popularny gwiazdor disco polo obrał nowy kierunek muzyczny i wydał petardę!
  3. Obraźliwe słowa! Internauta zaatakował gwiazdy disco polo i fanów. Łobuzy odpowiedzieli na atak!
  4. Niezwykła premiera popularnego artysty disco polo! Folkowe rytmy podbiją serca fanów?!
  5. Uwielbiany zespól disco polo w repertuarze weselnym! Grupa Eratox przeskoczy konkurencję!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo kusi idealną figurą w skąpym bikini na plaży! Uroku dodają jej wyjątkowe dodatki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami