2023-08-18T06:30:00+02:00 Bajkowy Ślub gwiazdy disco polo Agnieszki Niewęgłowskiej i Macieja Wrzoska! Zobaczcie przepiękny film ze Bajkowy ślub gwiazdy disco polo Agnieszki Niewęgłowskiej i Macieja Wrzoska. Emocje, muzyka i miłość w jednym wyjątkowym wydarzeniu. Zobacz piękny film! https://disco-polo.info/uploads/news/bajkowy-slub-gwiazdy-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Bajkowy Ślub gwiazdy disco polo Agnieszki Niewęgłowskiej i Macieja Wrzoska! Zobaczcie przepiękny film ze ślubu i wesela!


Bajkowy ślub gwiazdy disco polo Agnieszki Niewęgłowskiej i Macieja Wrzoska. Emocje, muzyka i miłość w jednym wyjątkowym wydarzeniu. Zobacz piękny film!

Autor: Adam Begier, 18 Sierpień 2023  06:30
Źródło zdjęć: Artur Georgiew
Bajkowy Ślub gwiazdy disco polo Agnieszki Niewęgłowskiej i Macieja Wrzoska! Zobaczcie przepiękny film ze ślubu i wesela!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zenek Martyniuk zdradza, jakie są prawdziwe relacje Daniela z córką Laurą. Król disco polo widuje się z wnuczką?!
 2. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
 3. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!

  Wokalistka Disco Polo Świętuje Bajkowy Ślub

  Światło reflektorów, migotanie dżet setowej oprawy i rozgrzewający dźwięk muzyki disco polo - to wszystko razem stworzyło niesamowity klimat na ślubie gwiazdy tego gatunku, Agnieszki Niewęgłowskiej, oraz jej wybranka, Macieja Wrzoska. Para wzięła ślub 13 maja, a całe wydarzenie jawiło się jako prawdziwa bajka, jak ze wspomnianej muzyki, której twórczyni jest Agnieszka.

  Wesele Gwiazdy z Pełnym Blaskiem

  Cała Polska była świadkiem spektakularnego wydarzenia, gdy na ślubnym kobiercu stanęła utalentowana wokalistka, znana z przebojów takich jak „Księżniczka”, „Na chwilę” czy „Tamte noce, tamte dni”. Niezwykłe było to, że świat disco polo postanowił zjednoczyć się, aby złożyć najserdeczniejsze życzenia nowożeńcom. To świadczy o niezwykłym szacunku i sympatii, jaką Agnieszka zdobyła w tej branży.

  Muzyka i Miłość w Jednym Miejscu

  Wokalistka nie tylko przyjęła życzenia od swoich kolegów i koleżanek z branży, ale również podarowała im niezapomniane chwile. Podczas ceremonii zaśpiewała swoją autorską piosenkę, która była wyjątkową dedykacją dla swojego męża. To właśnie taki wyjątkowy gest sprawił, że całe wydarzenie było pełne emocji i miłości.

  Nie tylko para młoda była gwiazdą tego wydarzenia. Na scenie pojawili się również inni wykonawcy z gatunku disco polo, tak jak Maciej Smoliński, zespół Fortex oraz formacja Power Play. Była to nie tylko okazja do świętowania, ale również do muzycznego wsparcia dla nowożeńców.

  Profesjonalna Produkcja i Piękna Pamiątka

  Całe wydarzenie było dopracowane w najmniejszych detalach, a profesjonalni operatorzy i zespół Wizard stworzyli przepiękny film z tego wyjątkowego momentu. Agnieszka Niewęgłowska wyraziła swoje zadowolenie z efektów pracy, podkreślając, że to naprawdę piękna pamiątka na całe życie.


  Ślub gwiazdy Agnieszki Niewęgłowskiej i Macieja Wrzoska

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?
  2. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  3. Premiera: "Dziewczyna to bajka" - Oldschoolowe brzmienia Maczo! Nowa wersja nowości!
  4. Żona Dawida Narożnego układa sobie życie na nowo?! "To moja nowa MIŁOŚĆ" Co dalej z Jej małżeństwem?
  5. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
  6. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
  7. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?
  8. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie