2023-08-25T10:21:00+02:00 "Bahamy Morze Miami" wielki hit disco polo w wersji piano?! Zobaczcie co przygotował Jakub Urbańsk Zaskakująca wersja pianowa przeboju "Bahamy Morze Miami" - nowa emocja i kontrast dla fanów disco polo. Jakub Urbański na klawiszach. https://disco-polo.info/uploads/news/bahamy-morze-miami-wielki-hit-disco-polo-w-wersji-piano-zobaczcie-co-przygotowal-jakub-urbanskijpg.jpg Disco-Polo.info

"Bahamy Morze Miami" wielki hit disco polo w wersji piano?! Zobaczcie co przygotował Jakub Urbański


Zaskakująca wersja pianowa przeboju "Bahamy Morze Miami" - nowa emocja i kontrast dla fanów disco polo. Jakub Urbański na klawiszach.

Autor: Adam Begier, 25 Sierpień 2023  10:21
Źródło zdjęć: facebook.com/playboysofficial
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera: Zenon Martyniuk i Akcent: Nowa Letnia Składanka 2024 - Hity króla disco polo, które musisz usłyszeć
 2. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
 3. Nowy Album Andre: "Miłość Bóg nam dał" już dostępny!
Reklama

  Ostatnie miesiące niezwykle obfitują w nowości muzyczne, a jednym z najgorętszych hitów okazała się produkcja zespołu Playboys, zatytułowana "Bahamy Morze Miami". To utwór, który podbił serca słuchaczy i nie schodzi z list przebojów. Jednakże, coś, co mogło wydawać się niemożliwe, stało się faktem - lider zespołu, Jakub Urbański, postanowił odmienić brzmienie tego przeboju poprzez wersję na... pianino?

  Bahamy Morze Miami​ - 19 Milionów Odtworzeń

  Oryginalna wersja "Bahamy Morze Miami" wzbudziła prawdziwe szaleństwo wśród fanów disco polo. Z niepowtarzalnym rytmem, chwytliwym tekstem i klimatycznym teledyskiem, piosenka szybko zdobyła uznanie w sieci. Osiągnęła imponujący wynik - ponad 19 milionów odtworzeń na platformie YouTube. To dowód na to, że gatunek disco polo wciąż ma moc przyciągania i potrafi porwać tłumy.

  Disco Polo na Klawiszach

  Jednak to, co zaskoczyło nawet najwierniejszych fanów Playboys, to decyzja Jakuba Urbańskiego o zaprezentowaniu alternatywnej wersji "Bahamy Morze Miami". Na swoim profilu na TikToku lider zespołu udostępnił nagranie, na którym gra ten wielki hit na pianinie. To niewątpliwie odważny krok, który zwraca uwagę słuchaczy na zupełnie nowy wymiar utworu.

  Nowe Brzmienie, Nowa Emocja

  Wersja piano "Bahamy Morze Miami" zaskakuje już od pierwszych dźwięków. Zamiast energetycznego rytmu i mocnych akcentów, mamy tutaj delikatność klawiszy i subtelne emocje płynące z nut. To prawdziwie nietypowe doświadczenie dla osób przyzwyczajonych do mocniejszych brzmień disco polo. Jednakże, nie sposób nie docenić umiejętności Jakuba Urbańskiego, który potrafi tak zmienić oblicze utworu, a jednocześnie zachować jego pierwotną duszę.

  Przesłuchanie obu wersji - oryginalnej i pianowej - to prawdziwa podróż przez różne odcienie emocji. O ile wersja zespołu Playboys zaprasza do zabawy, ta pianowa skłania do refleksji. Kontrast między nimi jest zaskakujący i jednocześnie fascynujący. To doskonały przykład na to, jak wielostronną sztuką jest muzyka i jak wiele może wnosić do naszego życia.

  Podwójna Przyjemność dla Słuchaczy zespołu Playboys 

  Dla fanów "Bahamy Morze Miami" ta niespodziewana zmiana to z pewnością podwójna przyjemność. Mogą oni teraz cieszyć się dwiema równie wspaniałymi wersjami tego samego utworu, każda z nich oddając inną atmosferę i uczucia. To także świetna okazja, by docenić nie tylko muzyczny talent zespołu Playboys, ale również wirtuozerię Jakuba Urbańskiego na pianinie.

  Reklama

  PLAYBOYS - Bahamy, Morze, Miami

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mistrzowie sceny disco polo?! Tak grupa Playboys rozkręciła 18 urodziny Darii! Artysta zachwycony!
  2. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
  3. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
  4. Burza w sieci?! Marcin Miller broni Skolima przed oskarżeniami! Ostra reakcja lidera Boys na atak na króla latino!
  5. Znowu na szczycie! Demeters podbija Internet hitem "Ożenię się"! Fani "Uwielbiam ten rytm!"
  6. Zenek Martyniuk zaangażuje się w pomoc dla Marywilskiej 44!
  7. Monika Chwajoł zaskakuje w zmysłowym stroju! Nie uwierzysz, jak wygląda popularna gwiazda sceny disco polo.
  8. Nowość w Disco Polo: Non Stop - "Ukradłaś mi serce"!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie