Reklama
Polecamy


Reklama

Aż ciarki przechodzą! Fascynujący występ cesarza disco polo!

2019-09-08T18:01:00+02:00 Aż ciarki przechodzą! Fascynujący występ cesarza disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/az-ciarki-przechodza-fascynujacy-wystep-cesarza-disco-polo-1567949875.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To było coś wyjątkowego!

Reklama

Ogromny szacunek w stronę wokalisty zespołu Bayer Full, który wystąpił podczas koncertu (Wakacyjna trasa dwójki) w Gdańsku. Publiczność nie mogła wyjść z podziwu!

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Cesarz disco polo tak, jak i król jest tylko jeden. Aczkolwiek nim został okrzyknięty niekwestionowanym cesarzem, to przedtem stroił pianina i prowadził dyskotekę.

Sławomir Świerzyński zapoczątkował disco polo. Niegdyś zwaną muzyką chodnikową. Bez wątpienia do największego przeboju grupy Bayer Full należy utwór, który nosi tytuł „Majteczki w kropeczki”. Piosenka powstała w latach 90-tych i do dzisiaj jest grana na niemalże wszystkich imprezach weselnych.

W dzisiejszych czasach ciężko jest o taki przebój, który trafi do wszystkich fanów. Trzeba przyznać, że cesarz disco polo ma niebywały talent i szczęście w życiu. Elitarny zespół istnieje na rynku już od ponad 30 lat. Podczas swojej kariery miewał lepsze i gorsze chwile. Jednakże zdecydowanie dominują te milsze momenty.

Niedawno grupa Bayer Full miała przyjemność wystąpić w Gdańsku podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Świerzyński odśpiewał przebój, który zachęcił publiczność do wspólnej zabawy. Piosenka „Moja muzyka” jest wszystkim fanom disco polo doskonale znana. Fani nie kryli emocji i zadowolenia.

Oczywiście zespół ma również inne przeboje. Chociażby „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”. Piosenka śmiało może być uznana za hymn jednoczący polskie społeczeństwo.

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

A wy, za jaki przebój lubicie najbardziej formacje Bayer Full?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  2. Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!
  3. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.