Reklama


Reklama

Artystka disco polo znalazła sobie nowe zajęcie! Tańczy na rurze! [ZDJĘCIA]

2020-06-06T18:35:00+02:00 Artystka disco polo znalazła sobie nowe zajęcie! Tańczy na rurze! [ZDJĘCIA] https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/najseksowniejsza-perkusistka-disco-polo-tanczy-na-rurze-gorace-zdjecia-1590948674.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/merida_ruda_energy
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda rozpoczęła kurs gimnastyki na rurze! Nie od dziś wiadomo, że te konkretne zajęcia, idealnie rzeźbią każdą partię ciała!

Reklama

W disco polo nie brakuje zespołów, w których stawia się na żywe instrumenty. Mocne, muzyczne akcenty instrumentalne, podczas koncertu, dodają występom niepowtarzalnej energii!

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Każdy odbiorca muzyki tanecznej docenia efekt wow, jaki tworzą urządzenia wytwarzające realne dźwięki muzyczne na scenie. Jeżeli do tego dodamy odpowiedni wygląd osoby grającej - mamy zestaw idealny! Zespołem kierującym się tą dewizą, jest zdecydowanie formacja Energy Girls!

Ten girlsband posiada wiedzę, jak zrobić show! Koncerty dziewczyn, to energetyczne szaleństwo! Liderka grupy Paulina, dba o kontakt z publicznością, a jej dwie pozostałe koleżanki, zajmują honorowe miejsca, przy instrumentach. Na szczególną uwagę zasługuje perkusistka grupy, również Paulina!

Jej seksowne ciało i piękny, rudy kolor włosów, rozpala wszystkie zmysły! Na swoim instagramowym story, artystka pochwaliła się nowym hobby. Chodzi o taniec. Jednak nie o zwyczajną formę tej niezwykłej czynności. Gwiazda rozpoczęła kurs gimnastyki na rurze! Nie od dziś wiadomo, że te konkretne zajęcia, idealnie rzeźbią każdą partię ciała!

Perkusistka absolutnie nie musi dbać o formę...i tak wygląda znakomicie! Opublikowane przez nią gorące zdjęcia, są niepodważalnym argumentem, popierającym tę tezę. Zgadzacie się z nami?

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  2. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!
  3. Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.