Reklama
Polecamy


Reklama

Artystka disco polo znalazła sobie nowe zajęcie! Tańczy na rurze! [ZDJĘCIA]

2020-06-06T18:35:00+02:00 Artystka disco polo znalazła sobie nowe zajęcie! Tańczy na rurze! [ZDJĘCIA] https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/najseksowniejsza-perkusistka-disco-polo-tanczy-na-rurze-gorace-zdjecia-1590948674.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/merida_ruda_energy
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda rozpoczęła kurs gimnastyki na rurze! Nie od dziś wiadomo, że te konkretne zajęcia, idealnie rzeźbią każdą partię ciała!

Reklama

W disco polo nie brakuje zespołów, w których stawia się na żywe instrumenty. Mocne, muzyczne akcenty instrumentalne, podczas koncertu, dodają występom niepowtarzalnej energii!

Zobacz również: Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!

Każdy odbiorca muzyki tanecznej docenia efekt wow, jaki tworzą urządzenia wytwarzające realne dźwięki muzyczne na scenie. Jeżeli do tego dodamy odpowiedni wygląd osoby grającej - mamy zestaw idealny! Zespołem kierującym się tą dewizą, jest zdecydowanie formacja Energy Girls!

Ten girlsband posiada wiedzę, jak zrobić show! Koncerty dziewczyn, to energetyczne szaleństwo! Liderka grupy Paulina, dba o kontakt z publicznością, a jej dwie pozostałe koleżanki, zajmują honorowe miejsca, przy instrumentach. Na szczególną uwagę zasługuje perkusistka grupy, również Paulina!

Jej seksowne ciało i piękny, rudy kolor włosów, rozpala wszystkie zmysły! Na swoim instagramowym story, artystka pochwaliła się nowym hobby. Chodzi o taniec. Jednak nie o zwyczajną formę tej niezwykłej czynności. Gwiazda rozpoczęła kurs gimnastyki na rurze! Nie od dziś wiadomo, że te konkretne zajęcia, idealnie rzeźbią każdą partię ciała!

Perkusistka absolutnie nie musi dbać o formę...i tak wygląda znakomicie! Opublikowane przez nią gorące zdjęcia, są niepodważalnym argumentem, popierającym tę tezę. Zgadzacie się z nami?

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  3. Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.