2020-12-21T17:27:00+01:00 Artystka disco polo w gorączce świątecznych przygotowań! Zobaczcie jak przystroiła swój piękny dom! https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-disco-polo-w-goraczce-swiatecznych-przygotowan-zobaczcie-jak-przystroila-swoj-piekny-dom-3jpg.jpg

Artystka disco polo w gorączce świątecznych przygotowań! Zobaczcie jak przystroiła swój piękny dom!

Redakcja , 21 Grudzień 2020  17:27

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Artystka disco polo w gorączce świątecznych przygotowań! Zobaczcie jak przystroiła swój piękny dom!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Piękna Artystka disco polo opowiada o swej pracowitości. Nie ma jednak wszystkiego, czego by chciała

Reklama

Wydawać by się mogło, że uzdolnieni Artyści disco polo mają wszystko, talent, sławę, uwielbienie fanów czy niesamowity zmysł artystyczny. Czasami jednak bywa inaczej. Nie każda gwiazda potrafi opowiadać o tym, czego nie potrafi, lecz ta wokalistka jednak nie ma z tym problemu. Ba! Potrafi się nawet z tego śmiać!

Zobacz również: Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!

Sezon świąteczny na dobre zagościł już w domu Etny. Artystka w całości dała się pochłonąć przygotowaniom do gwiazdki i zaczęła ozdabiać swój piękny dom. Perfekcyjność i dbałość o detale widać w każdej ozdobie, jaka znalazła się w jej najbliższym otoczeniu. Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie zamieściła na Instagramie dostrzec możemy, że dekoracje naprawdę robią wrażenie. Artystka wyznała jednak szczerze, że nie ona jest ich autorką!

Etna przyznała, że potrafi zrobić wiele rzeczy, nie boi się pracy, jest zawsze bardzo dokładna, jednak ozdabianie nie przychodzi jej łatwo. Jak sama napisała:

Mam poczucie estetyki, smaku. Np. cały dom zaprojektowałam sama wraz z mężem i znajomi mówią " wow " sama projektowałam zasłony, meble, ale żeby coś przyozdobić, zrobić stroik, to wysiadam.

Artystka szczerze wyznała, że nie można mieć w życiu wszystkiego. Całe szczęście, że ma w swoim otoczeniu zdolne osoby, które z chęcią pomogły jej wykonać piękne ozdoby, które uczynią dom jeszcze piękniejszym.

Zobacz również: Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ETNA - Królewna
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  2. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  3. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
  4. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  5. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
  6. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  7. Gwiazdy disco polo Topky nagrały nowość 'Bez wad' nawiązującą stylem do filmu Szybcy i Wściekli 'Tokio drift'! Podbiją tym branże?!
  8. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami