Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-21T17:27:00+01:00 Artystka disco polo w gorączce świątecznych przygotowań! Zobaczcie jak przystroiła swój piękny dom! https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-disco-polo-w-goraczce-swiatecznych-przygotowan-zobaczcie-jak-przystroila-swoj-piekny-dom-3jpg.jpg
Reklama

Artystka disco polo w gorączce świątecznych przygotowań! Zobaczcie jak przystroiła swój piękny dom!

Redakcja , 21 Grudzień 2020  17:27
Artystka disco polo w gorączce świątecznych przygotowań! Zobaczcie jak przystroiła swój piękny dom!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama

Piękna Artystka disco polo opowiada o swej pracowitości. Nie ma jednak wszystkiego, czego by chciała

Reklama

Wydawać by się mogło, że uzdolnieni Artyści disco polo mają wszystko, talent, sławę, uwielbienie fanów czy niesamowity zmysł artystyczny. Czasami jednak bywa inaczej. Nie każda gwiazda potrafi opowiadać o tym, czego nie potrafi, lecz ta wokalistka jednak nie ma z tym problemu. Ba! Potrafi się nawet z tego śmiać!

Zobacz również: Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!

Sezon świąteczny na dobre zagościł już w domu Etny. Artystka w całości dała się pochłonąć przygotowaniom do gwiazdki i zaczęła ozdabiać swój piękny dom. Perfekcyjność i dbałość o detale widać w każdej ozdobie, jaka znalazła się w jej najbliższym otoczeniu. Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie zamieściła na Instagramie dostrzec możemy, że dekoracje naprawdę robią wrażenie. Artystka wyznała jednak szczerze, że nie ona jest ich autorką!

Etna przyznała, że potrafi zrobić wiele rzeczy, nie boi się pracy, jest zawsze bardzo dokładna, jednak ozdabianie nie przychodzi jej łatwo. Jak sama napisała:

Mam poczucie estetyki, smaku. Np. cały dom zaprojektowałam sama wraz z mężem i znajomi mówią " wow " sama projektowałam zasłony, meble, ale żeby coś przyozdobić, zrobić stroik, to wysiadam.

Artystka szczerze wyznała, że nie można mieć w życiu wszystkiego. Całe szczęście, że ma w swoim otoczeniu zdolne osoby, które z chęcią pomogły jej wykonać piękne ozdoby, które uczynią dom jeszcze piękniejszym.

Zobacz również: Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?

Reklama
Zobacz teledysk: ETNA - Królewna
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Hot news! Duet roku?! Oficjalnie Ronnie Ferrari i MiłyPan we wspólnej produkcji!
  2. Najnowsza produkcja duetu disco polo Skalars i Dance 2 Disco jest już dostępna. Uwagę zwraca tekst
  3. Ronnie Ferrari i MiłyPan w duecie! Popularne gwiazdy wydały wspólną nowość pt. "Ruskacz 2"!
  4. Najgorętsze zdjęcie w historii disco polo. Piersi Magdy Narożnej w pełnej krasie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej