Reklama


Reklama

Artysta disco polo zmienił wizerunek! Ma wąsa jak Sławomir!

2020-05-13T10:30:00+02:00 Artysta disco polo zmienił wizerunek! Ma wąsa jak Sławomir! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gitarzysta-disco-polo-zapuszcza-was-chce-byc-jak-slawomir-1588881482.jpg

ReklamaReklama


Życie gwiazd

Zespół Malibu, twórcy m.in „Milenki”, utrzymuje swój wizerunek w stylu wzorzystych dresów

Reklama

Jedynym artystą z branży muzyki disco polo, którego można kojarzyć z posiadania dorodnego wąsa, jest oczywiście sam król rock polo - Sławomir Zapała!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!

Jego charakterystyczny image tak do niego przylgnął, że ciężko wyobrazić sobie wokalistę w innym wydaniu. Mimo, że jego estetyka jest najbardziej rozpoznawalna, to w świecie muzyki tanecznej jest wiele zespołów i solistów, którzy starają się wyróżnić czymś wyjątkowym. Zespół Malibu, twórcy m.in „Milenki”, utrzymuje swój wizerunek w stylu wzorzystych dresów.

Tak przynajmniej było do tej pory. Na instagramowym profilu gitarzysty formacji, pojawiło się zdjęcie, które nawet w małym stopniu nie pasuje do ich dotychczasowych preferencji. Po pierwsze, Mateusz nie ma już brody, z którą od lat się nie rozstawał. Pozostał jedynie wąs, który wygląda bardzo podobnie do tego u wspomnianego wyżej Sławomira.

Po drugie, muzyk nie ma na sobie kolorowych spodni, a tzw. „bazarową” koszulę, srebrny kajdan i okulary „lenonki”. Całe szczęście szybko okazało się, że zmiana wizerunkowa nastąpiła jedynie na potrzeby klipu.

Gitarzysta nie zamierza ani zapuszczać wąsa na stałe, ani żegnać swoich ulubionych, wielobarwnych dresów.

Zobacz również: Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  2. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"
  3. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.