Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-01T09:50:00+01:00 Artysta disco polo wyróżniony za swoje dobre serce! Otrzymał piękne podziękowania! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/artysta-disco-polo-wyrozniony-za-swoje-dobre-serce-otrzymal-piekne-podziekowania-1606653830.jpg
Reklama

Artysta disco polo wyróżniony za swoje dobre serce! Otrzymał piękne podziękowania!

Redakcja , 01 Grudzień 2020  09:50
Artysta disco polo wyróżniony za swoje dobre serce! Otrzymał piękne podziękowania!
Źródło zdjęć: instagram.com/kordian.cieslik/
Reklama

Znany wokalista disco polo wyróżniony za dobre serce! Artysta zdecydował się na bezinteresowną pomoc dając tym samym świetny przykład empatii

Reklama

Posiadanie dobrego serca, wrażliwego na ludzką krzywdę, oraz chęci pomagania bliźnim w trudnych sytuacjach, to cechy ludzi wielkich. Ten Artysta disco polo zrobił coś, co godne jest ogromnej pochwały i naśladowania! O co dokładniej chodzi?

Zobacz również: Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!

Wacław Cieślik, znany w świecie disco polo jako Kordian, to niezaprzeczalnie jeden z najaktywniejszych Artystów. Jego social media są ciągle gorące. Gwiazdor udostępnia relacje ze spotkań z fanami, urywki z planów na których kręci klipy bądź też nagrania nadesłane przez samych fanów. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest człowiekiem bardzo otwartym i serdecznym, który nie potrafi przejść obojętnie obok potrzebujących.

Na Instagramie Artysty pojawił się dowód na to, że ma on wielkie serce przepełnione dobrem. Kordian otrzymał podziękowania od ogólnopolskiego projektu społecznego Szlachetna Paczka. Wsparł on ten projekt i pomógł potrzebującym osobom zupełnie bezinteresownie. Postawa Artysty jest godna pochwały i naśladowania, bo dobro zawsze wraca z podwójną siłą!

Zobacz również: Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo trafił do więzienia?! Widok zza krat jest przerażający!
  2. Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!
  3. Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!
  4. Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej