2023-11-05T11:24:00+01:00 Andrzejkowy koncert GWIAZD disco polo - Opole 2023 już 18 listopada! Kto zagra? Andrzejkowy Koncert Gwiazd w Opolu! PlayBoys, Skolim, Piękni i Młodzi oraz after party z DJ Adee. Bilety już dostępne! https://disco-polo.info/uploads/news/andrzejkowy-koncert-gwiazd-disco-polo---opole-2023-juz-18-listopada-kto-zagrajpg.jpg Disco-Polo.info

Andrzejkowy koncert GWIAZD disco polo - Opole 2023 już 18 listopada! Kto zagra?


Andrzejkowy Koncert Gwiazd w Opolu! PlayBoys, Skolim, Piękni i Młodzi oraz after party z DJ Adee. Bilety już dostępne!

Autor: Adam Begier, 05 Listopad 2023  11:24
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Andrzejkowy koncert GWIAZD disco polo - Opole 2023 już 18 listopada! Kto zagra?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
 2. Co za ciało! To najbardziej HOT kobieta w disco polo? Emila Klicka rozpala na zdjęciach! Opadną Wam szczęki!
 3. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury

  Opole, znane przede wszystkim z kultowego Festiwalu Polskiej Piosenki, w listopadzie 2023 roku przeobrazi się w pulsujące serce muzyki disco polo. Magiczny wieczór Andrzejkowy będzie miał swój wyjątkowy rytm za sprawą Koncertu Gwiazd, który przyciągnie fanów z całej Polski. Przygotujcie się na noc pełną energii, emocji i oczywiście niezapomnianych rytmów!

  X-LECIE PLAYBOYS – Jubileusz na Wielką Skalę!

  Rozpoczniemy od głównej atrakcji wieczoru, jaką jest jubileuszowe show zespołu PlayBoys, świętującego dekadę swojej obecności na scenie disco polo. Dziesięć lat to nie lada osiągnięcie, dlatego grupa przygotowała dla swoich wiernych fanów nie tylko spektakularne występy, ale także niespodzianki, które zostaną ujawnione w Mango Club. Obecność na scenie takich gwiazd jak Skolim oraz Piękni i Młodzi z charyzmatyczną Magdaleną Narożną na czele, to gwarancja, że jubileusz PlayBoys przejdzie do historii.

  Kiedy ostatnie akordy koncertu ucichną, Mango Club zapłonie nowymi barwami. After Party poprowadzi DJ Adee, którego energetyzujące sety nie pozwalają na chwilę wytchnienia. Przygotujcie się na mix hitów, który zachęci każdego do tańca i nie pozwoli zejść z parkietu aż do białego rana. Andrzejkowa noc w rytmie disco polo to przepis na niezapomnianą imprezę!

  Jeśli czujesz, że koncert roku to wydarzenie właśnie dla Ciebie, nie zwlekaj z zakupem biletów. Ceny zaczynają się już od 69 zł, oferując różne pule cenowe aż do 99 zł. Dla najbardziej wymagających dostępne są także bilety VIP w cenie od 299 do 349 zł, zapewniające nie tylko najlepszy widok, ale i ekskluzywne doznania. Wejściówki nabędziesz online lub, jeśli szczęście Ci dopisze, w dniu wydarzenia w kasie klubu. Pamiętaj jednak, że liczba miejsc jest ograniczona!

  Andrzejkowy koncert Gwiazd to wydarzenie, które perfekcyjnie łączy tradycję z nowoczesnością, magię z energią disco polo. Spędzenie tego wieczoru w otoczeniu gwiazd i innych pasjonatów w Mango Club w Opolu, to propozycja, której trudno się oprzeć.

  Serwis disco-polo.info poleca to wyjątkowe wydarzenie, przypominając, że takie noce zdarzają się tylko raz w roku. Nie przegap tej andrzejkowej okazji, by bawić się w rytmach muzyki, którą kochają miliony!

  Galeria zdjęć:
  Plik Andrzejkowy-koncert-GWIAZD-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO
  2. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  3. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO
  4. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
  5. Wokalista disco polo Rajmund zaskakuje balladą "Gwiazdy na niebie"! Artysta podbije tym YouTube?!
  6. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
  7. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
  8. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie