Reklama


Reklama

Andrzej Marcysiak (Andre) dostał ostrzeżenie od losu - dzięki temu rzucił zgubny nałóg!

2018-04-26T19:51:00+02:00 Andrzej Marcysiak (Andre) dostał ostrzeżenie od losu - dzięki temu rzucił zgubny nałóg! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/andrzej-marcysiak-andre-dostal-ostrzezenie-od-losu-dzieki-temu-rzucil-zgubny-nalog-1524518190.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Andre / Andrzej Marcysiak
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo przeszedł niedawno operację. Sytuacja życiowa zmotywowała go do rzucenia nałogu

Reklama

"Mam świadomość, że lata lecą i nie będę wiecznie młody" - wyznał na łamach "Nasze melodie" Andrzej Marcysiak, który po 15 latach służby w marynarce wojennej dołączył do grona reprezentantów muzyki disco polo. 

Artysta zasłynął m.in. produkcją "Ale Ale Aleksandra", która po dzień dzisiejszy cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jakiś czas temu wokalista mimo wielu podjętych projektów musiał zwolnić, gdyż problemy ze zdrowiem dały się we znaki. W związku z czym Andre przeszedł poważną operację kręgosłupa. To właśnie m.in. sytuacja życiowa zmotywowała go do rzucenia zgubnego nałogu - "Nie palę już piaty miesiąc i jest mi z tym bardzo dobrze. Przeszkadza mi nawet dym papierosowy w otoczeniu. Jestem pewien, że do palenia już nie wrócę - dodał Andrzej Marcysiak, który odstawił również słodycze oraz białe pieczywo. 

W jakim wieku po raz pierwszy miałeś styczność z papierosem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!
  2. Popularne małżeństwo disco polo błaga o wsparcie dla dziecka! Ten lek to dla niego ostatnia nadzieja!
  3. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.