2023-10-28T10:43:00+02:00 Andre na weselu Magdy i Bartosza! Zobaczcie zdjęcia! Para młoda i goście bawili się świetnie! Gwiazda disco polo, Andrzej Marcysiak i zespół Andre, wystąpili na weselu Magdy i Bartosza. Zobacz jak bawili się goście przy hitach jak 'Aleksandra'. https://disco-polo.info/uploads/news/andre-na-weselu-magdy-i-bartosza-zobaczcie-zdjecia-para-mloda-i-goscie-bawili-sie-swietniejpg.jpg

Andre na weselu Magdy i Bartosza! Zobaczcie zdjęcia! Para młoda i goście bawili się świetnie!

Autor: Adam Begier , 28 Październik 2023  10:43
Andre na weselu Magdy i Bartosza! Zobaczcie zdjęcia! Para młoda i goście bawili się świetnie!
Źródło zdjęć: facebook.com/andre.zespoldiscopolo

Gwiazda disco polo, Andrzej Marcysiak i zespół Andre, wystąpili na weselu Magdy i Bartosza. Zobacz jak bawili się goście przy hitach jak 'Aleksandra'.Reklama

  Reklama

  Gwiazda muzyki disco polo, Andrzej Marcysiak wraz z jego zespołem Andre, na stałe wpisał się w serca fanów tego gatunku. Ich piosenki, pełne radosnych melodii i chwytliwych tekstów, nie raz sprawiały, że parkiety taneczne pękały w szwach. Tym razem okazja była wyjątkowa, bo to właśnie oni zagrali na weselu Magdy i Bartosza. 

  Występ roku czy największa niespodzianka dla nowożeńców?

  Nie ma wątpliwości, że dla wielu par młodych udać się na ślub z udziałem jednej z największych gwiazd muzyki disco polo to marzenie. Dla Magdy i Bartosza marzenie to stało się rzeczywistością. Gdy dźwięki hitów takich jak "Aleksandra" czy "Ta szalona Karolina" rozległy się w sali weselnej, nie było osoby, która by nie podskoczyła z radości. Energia, jaką Andrzej Marcysiak i jego zespół przekazują swoim fanom, jest wręcz zaraźliwa.

  Oczywiście, takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa w mediach społecznościowych. Internauci chwalili muzyczny wybór pary młodej, a fanpage zespołu Andre był zasypywany komentarzami pełnymi podziwów. Wielu z nich podkreślało, jak niesamowitą niespodziankę zafundowali nowożeńcom ich bliscy.

  Disco polo - muzyka, która łączy pokolenia

  Choć disco polo przez lata było gatunkiem kontrowersyjnym, to nie sposób zaprzeczyć, że ma ono wielu wiernych fanów w różnych grupach wiekowych. Piosenki zespołu Andre są tego najlepszym dowodem. Chwytliwe melodie, proste, ale pełne emocji teksty, sprawiają, że na ich koncertach bawi się całe rodziny.

  Wesele Magdy i Bartosza pokazało, jak ważne jest dla młodych ludzi, aby muzyka, która towarzyszy im w tak ważnym dniu, była bliska ich sercom. Wybór zespołu Andre na pewno przysporzył im wielu niezapomnianych wspomnień.

  Zdjęcia z wesele, gdzie zagrał Andre

  Chociaż artykuł dostarcza wielu informacji o tym niezwykłym wydarzeniu, to warto także zwrócić uwagę na zdjęcia, które towarzyszą temu tekstu. Pokazują one radosne twarze gości, pary młodej i oczywiście samego zespołu Andre. Świadczą one o tym, że muzyka disco polo ma w sobie coś magicznego, co potrafi połączyć ludzi i sprawić, że wspólnie bawią się do białego rana.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Andre---Wesele-1.jpg
  Plik Andre---Wesele-5.jpg
  Plik Andre---Wesele-4.jpg
  Plik Andre---Wesele-3.jpg
  Plik Andre---Wesele-2.jpg
  Reklama

  ANDRE - TA SZALONA KAROLINA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zobacz, jak Dawid Narożny podbija serca fanów! Posłuchaj jego wokalu na żywo!
  2. Tomek Olejnik wkracza do oktagonu FAME 20 w rytmach „Ferrari Italia" | VIDEO
  3. Odrodzenie hitu Kristars: "Jeśli przestaniesz kochać" w klubowej odsłonie
  4. Przejdą Ci ciarki! Zobaczcie występ Agbe w Y Club! Ten hit zna cała Polska | VIDEO
  5. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  6. Szpilki zapraszają na taneczną nowość: 'Twój Koniec' - Nie przegap premiery!
  7. Skolim jest niewierzący? Gwiazdor latino odpowiedział fanom
  8. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie