Reklama
Polecamy


Reklama

Ambu-Lans - Teraz Cię Zakręcę | VIDEO | Premiera

2018-04-26T17:31:00+02:00 Ambu-Lans - Teraz Cię Zakręcę | VIDEO | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/ambu-lans-teraz-cie-zakrece-video-premiera-1524749131.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista jak zwykle zadbał o chwytliwe brzmienie i ciekawą fabułę, co zaowocowało pozytywnym odbiorem

Reklama

"Podaj obie ręce, teraz Cię zakręcę, niech wiruje cały świat. Podaj swoje dłonie, cały świat niech płonie, a nasz taniec niechaj trwa" - śpiewa w refrenie swojej najnowszej piosenki Ambu Lans, który po kilku miesiącach medialnej ciszy powrócił na rynek. 

Według opinii wokalisty nowość to "miły taneczny i mega zakręcony obrazek". Czy Ambu-Lans podbije tą propozycją rynek muzyki tanecznej? Wokalista jak zwykle zadbał o chwytliwe brzmienie i ciekawą fabułę, co zaowocowało pozytywnym odbiorem

"Fajna nuta jestem na tak."; "Mega zajefajna produkcja"; "Dobrze to się ogląda i słucha cenie takich wykonawców którzy indywidualnie podchodzą do tego co tworzą a Ambu-Lans od samego początku tworzył kawałki we własnym stylu" - komentują pierwsi słuchacze. 

Zdjęcia do klipu powstały w lubelskiej dyskotece Brand Music Club. To był wyjątkowy dzień dla Łukasza Worobla bo przypadał 14 lutego. Jak relacjonuje nam wokalista "Spędziłem Walentynki z największą miłością. Bezustannie śpiewałem do niej że ją zakręcę" i jak nie trudno się domyśleć Artysta na myśli miał muzykę disco, z czego sam żartuje w naszej redakcji.

"Ubiegły rok nie był rokiem urodzajnym muzycznie i rozwojowo dla mnie. Przez mój nadmiar zaufania związałem się wówczas z nieodpowiednimi ludźmi i podpisałem z nimi umowę która była dla mnie skrajnie niekorzystna i wiążąca ręce w jakichkolwiek próbach rozwoju i tworzenia muzyki disco. Nie obyło się bez kancelarii prawnej, dzięki której na całe szczęście mogę nadal robić to co kocham najbardziej" - przyznał.

Zobaczcie jak prezentuje się całość 

Czy Ambu-Lans podbije tą propozycją rynek muzyki tanecznej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!
  2. Odmieniona i niezwykle przepiękna wokalistka disco polo w gorącej nowości! To prawdziwy sztos!
  3. Ciekawa koncepcja i oryginalne przejścia - formacja Stereo ruszyła na podbój disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.