2014-10-14T21:35:00+02:00 Alster w programie ,,Bez kompleksów” Osobie Adriana Czyżewskiego naprawdę warto przyjrzeć się bliżej. Na rynku disco polo zadebiutował z hukiem produkcją ,,Ty ze mną bądź”. Klip do piosenki cieszy się https://disco-polo.info/uploads/news/2014/10/news.jpg

Alster w programie ,,Bez kompleksów”

Autor: Adam Begier , 14 Październik 2014  21:35
Alster w programie ,,Bez kompleksów”
Źródło zdjęć:

Osobie Adriana Czyżewskiego naprawdę warto przyjrzeć się bliżej. Na rynku disco polo zadebiutował z hukiem produkcją ,,Ty ze mną bądź”. Klip do piosenki cieszy się ogromną popularnością, a Adrian realizuje już kolejne pomysły. W swej najnows...Reklama

Osobie Adriana Czyżewskiego naprawdę warto przyjrzeć się bliżej. Na rynku disco polo zadebiutował z hukiem produkcją ,,Ty ze mną bądź”. Klip do piosenki cieszy się ogromną popularnością, a Adrian realizuje już kolejne pomysły. W swej najnowszej produkcji Alster wystosowuje zawołanie ,,Teraz chodź” i nie ukrywa, że po cichu liczy na to, by projekt ten odniósł jeszcze większy sukces niż poprzedni. Trzeba przyznać, że numer jest lekki, łatwy i przyjemny. Czy to okaże się receptą na przebój?

 

W programie ,,Bez kompleksów” Adrian zdradzi m.in., kto jest jego idolem w świecie disco polo i zaprezentuje próbkę umiejętności wokalnych.  Będzie dużo muzyki, ciekawostek z prywatnego życia twórcy piosenki ,,Ty ze mną bądź” oraz uwaga KONKURS!!!

 

,,Bez kompleksów” jest najmłodszym dzieckiem naszego portalu. Mamy nadzieję, że przyjmiecie je z otwartymi rękoma. Jeśli tylko obdarzycie projekt zaufaniem i sympatią, z pewnością powstaną kolejne odcinki, i to Wy zdecydujecie, kto w nich wystąpi.

 

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Mega petarda: Nowość Spontan - Bluza!
  2. Ben Vito wraca z nowym hitem? Wizyta w studio zapowiada kolejny przebój
  3. Mega premiera: Swinger - Ta dziewczyna
  4. Odrodzenie hitu Kristars: "Jeśli przestaniesz kochać" w klubowej odsłonie
  5. "Tańcz Mała Tańcz" hicior od zespołu Massive w klubowym wydaniu | PREMIERA
  6. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  7. Przeżyj walentynki inaczej: Damian Gwiazdowski i Roxaok z wyjątkowym LIVE-em!
  8. Disco polo dlaczego taka nazwa? Historia Nazwy, która Zmieniła Polską Scenę Muzyczną

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie