2020-09-17T10:00:00+02:00 Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/alez-ujecia-popularny-zespol-after-party-z-nowym-teledyskiem-1600247570.jpg

Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Redakcja , 17 Wrzesień 2020  10:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
Źródło zdjęć: facebook.com/pati.verner

Świat disco polo pędzi do przodu. Razem z tym światem, siłą rzeczy, do przodu suną także artyści

Reklama

Świat disco polo pędzi do przodu. Razem z tym światem, siłą rzeczy, do przodu suną także jego przedstawiciele: wokaliści, tancerze i inni reprezentanci gatunku. Ten zespół nie pozostaje w tyle i realizuje kolejne odważne projekty.

Zobacz również: Ich piosenki powodują łzy! Grupa Vivat z kolejną nowość! Fani disco polo wzruszeni!

Mowa o zespole After Party, który znamy z takich hitów jak "Ona lubi pomarańcze", "Bujaj się" czy "Tylko ona jedyna". Hipnotyzujący głos lidera formacji, Patryka Pegzy porwał już do tańca miliony fanów, a zanosi się na to, że do tego grona dołączą kolejne osoby. Dlaczego?

Na Facebooku agencji artystycznej For You Kamida pojawił się ciekawy post, który zapowiada nową produkcję od wspomnianego zespołu! Jak napisano:

Nowy klip od Zespół After Party wkrótce! [...]  „Na tych samych falach nadajemy...”

Do wspomnianego postu dołączone zostały zdjęcia z planu, które wyglądają bardzo ciekawie! Widzimy na nich zarówno samego lidera zespołu, Patryka, jak i także przepiękne tancerki, które towarzyszą mu w ujęciach do wspomnianego teledysku! Pewne jest jedno - będzie się działo!

Co tym razem zaprezentuje After Party? Jesteśmy przekonani, że będzie to prawdziwa petarda. O premierze dowiecie się oczywiście z Disco-Polo.Info.

Zobacz również: Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  2. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  3. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  4. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  5. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
  6. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  7. Nowa wersja wielkiego hitu Arka Kopaczewskiego podbija internet! Fani disco polo zachwyceni nowością!
  8. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami