2016-12-16T13:15:00+01:00 Akcent zaśpiewa o Lewandowskim?! https://disco-polo.info/uploads/news/2016/12/Akcent-zaśpiewa-o-Lewandowskim.jpg

Akcent zaśpiewa o Lewandowskim?!

Redakcja , 16 Grudzień 2016  13:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Akcent zaśpiewa o Lewandowskim?!
Źródło zdjęć:

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu mogliście zobaczyć i posłuchać specjalnie stworzonej piosenki dla prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w wykonaniu Zenona Martyniuka. Utwór wywołał spore zamieszanie. Tematem piosenki zainteresowały się największe...

Reklama

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu mogliście zobaczyć i posłuchać specjalnie stworzonej piosenki dla prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w wykonaniu Zenona Martyniuka. Utwór wywołał spore zamieszanie. Tematem piosenki zainteresowały się największe serwisy telewizyjne oraz internatowe w Polsce.

 

To nie koniec szumu medialnego na temat Zenon Martyniuka. W wywiadzie dla gazety Na Żywo opowiedział o swoich planach dotyczących Roberta Lewandowskiego – obecnie najlepszego polskiego piłkarza.

 

„Teraz Zenek planuje nagrać dla napastnika piosenkę. – Śpiewałem już o Zbigniewie Bońku, teraz czas na Roberta, gdyż pisze się dla najlepszych – zdradza. – Mam pomysł na słowa. Dopracowuję linię melodyczną – przyznaje. Robert będzie mógł ją nucić maleństwu.” – czytamy w nowym wydaniu gazety „Na żywo”

 

To może być historyczne wydarzenie w świecie muzyki disco polo. Więcej szczegółów niebawem.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  2. Gwiazdy disco polo Topky nagrały nowość 'Bez wad' nawiązującą stylem do filmu Szybcy i Wściekli 'Tokio drift'! Podbiją tym branże?!
  3. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  4. Nowa wersja wielkiego hitu Arka Kopaczewskiego podbija internet! Fani disco polo zachwyceni nowością!
  5. Nowa gwiazda zespołu Top Girls zachwyca boskim ciałem! Przepiękna Natalia wygląda jak milion dolarów!
  6. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  7. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  8. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami