2022-08-07T15:59:00+02:00 Agnieszka Drewnicka Exaited - wiek, wzrost, mąż, dzieci, piosenki, instagram Piosenkarka nie ukrywa swojej wiary religijnej a wręcz otwarcie o tym mówi https://disco-polo.info/uploads/news/agnieszka-drewnicka-exaited---kim-jest-wiek-wzrost-maz-dzieci-piosenki-instagramjpg.jpg

Agnieszka Drewnicka Exaited - wiek, wzrost, mąż, dzieci, piosenki, instagram

Autor: Adam Begier , 07 Sierpień 2022  15:59
Agnieszka Drewnicka Exaited - wiek, wzrost, mąż, dzieci, piosenki, instagram
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Piosenkarka nie ukrywa swojej wiary religijnej a wręcz otwarcie o tym mówiReklama

  Reklama

  Agnieszka Drewnicka to wokalistka i pomysłodawczyni zespołu disco polo pod nazwą Exaited. Formacja powstała w 2004 roku. Zespół Exaited, w którego skład wchodzi Agnieszka Drewnicka oraz Tomasz Sidorczuk, próbował także wykonywać muzykę innego gatunku niż disco polo wykonując utwory w języku angielskim. Decyzja ta zapadła, bowiem muzyka disco polo przeżywała lekki kryzys, a rozwijały  się inne gatunki. Grupa jednak po blisko trzech latach powróciła do muzyki tanecznej. Do najbardziej znanych utworów w języku angielskim należą piosenki: „We Can Dance” oraz „Show Me Your Affection”.

  Zobacz również: Cash – Nowa sensacja na scenie Disco Polo? Odkryjcie fenomen zespołu, który podbija rynek!

  Agnieszka Drewnicka Exaited – DATA I MIEJSCE URODZENIA.

  Ile lat ma Agnieszka Drewnicka? Agnieszka Drewnicka przyszła na świat 19 kwietnia 1980 roku. Obecnie ma 42 lata.

  Agnieszka Drewnicka Exaited – WZROST

  Jakiego wzrostu jest wokalistka disco polo? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, bowiem informacja o wzroście Agnieszki Drewnickiej nie została podana do publicznej wiadomości.

  Agnieszka Drewnicka Exaited – RELIGIA

  Czy wokalistka zespołu Exaited jest wierząca? Wielu artystów nie chce się wypowiadać na temat swojej wiary w Boga. W przypadku Agnieszki jest zupełnie odwrotnie. Piosenkarka nie ukrywa swojej wiary religijnej a wręcz otwarcie o tym mówi. Agnieszka Drewnicka jest osobą wierzącą.

  W grudniu 2020 roku pojawił się utwór „Wiem, że jesteś”. Utwór to indywidualny projekt Agnieszki Drewnickiej, który – jak sama pisze – jest wyrazem wdzięczności i ukoronowaniem Miłości i Miłosierdzia Pana Jezusa i Matki Bożej Bolesnej. Z pewnością są to wystarczające dowody na to, aby potwierdzić, że wokalistka zespołu Exaited wierzy w Boga i Mu ufa.

  Agnieszka Drewnicka Exaited – CHŁOPAK, NARZECZONY, MĄŻ, RODZINA, DZIECI

  Artystka bardzo ceni sobie prywatność, dlatego nine podaje swojego statusu do infomracji publicznej! Niegdyś podejrzewano, że była w związku z Maciejem Smolińskiem, co było totalnym kłamstwem! Artystka ma jedno dziecko – córkę Olę, która w 2022 stała się pełnoletnia.

  Reklama

  Agnieszka Drewnicka Exaited – PIOSENKI SOLOWE I JAKO ZESPÓŁ.

  Agnieszka znana jest głównie z zespołu Exaited, jednak próbuje sił jako solowa wokalistka. W 2020 roku wydała utwór „Wiem, że jesteś”. Jest to piosenka utrzymana w zupełnie innej konwencji niż disco polo.

  Drewnicka z zespołem Exaited wylansowała wiele przebojów m.in. „Myślę o Tobie”, „Już mnie nie jarasz”. Do najbardziej popularnych utwór formacji Exaited należy wydana w 2016 roku produkcja pt. „Dziś Ci to powiem”. czy duet Zenonem Martyniukiem pt. "W sercu mi graj".

  Singiel „Dziś Ci to powiem” został sprzedany w 150 tysiącach egzemplarzy i pokrył się statusem diamentowej płyty. Zespół dorobił się siedmiu albumów.

  Agnieszka Drewnicka Exaited – INSTAGRAM, FACEBOOK, TIKTOK

  Czy Agnieszka Drewnicka jest użytkowniczką popularnych social-mediów? Tak, wokalistka Exaited korzysta z nich.

  Instagram artystki obserwuje ponad 39 tysięcy fanów. Agnieszka publikuje tam przeróżne materiały – od informacji o koncertach po prywatne zdjęcia. Wokalistkę na instagramie znajdziemy po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła @agnieszka_drewnicka.

  Gwiazda posiada także konto prywatne na Facebooku, które znajdziemy pod imieniem i nazwiskiem. Czy Agnieszka posiada konto na TikToku? Otóż musimy zmartwić fanów, ale piosenkarka nie należy do osób korzystających z tej aplikacji.

  Reklama

  Exaited - Dziś Ci To Powiem

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


  Polecamy
  CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

  MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

  JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana  Przeczytaj również:
  1. Wielkie wyróżnienie dla zespołu Andre w Wilnie. Kilka tysięcy ludzi śpiewa sto lat!
  2. Etna Świętuje z Radiem Vox FM 10-lecie. Zobaczcie urodziny oczami gwiazdy disco polo
  3. Joanna Narożna szaleje na Gubałówce! Zobaczcie to nagranie!
  4. Gwiazda disco polo jako seksowana mikołajka! Zobaczcie to zdjęcie i nagranie!
  5. Przepiękna produkcja Andre i Chilli, która podbiła świat disco polo! "Z Tobą czuję się młodo" to prawdziwy hit
  6. Teresa Werner zachwyca głębokim dekoltem na ostatnim koncercie!
  7. Gorąca premiera: Greso - Zapomnij! Posłuchaj nowości
  8. "Anusia" - hit od Kordiana, Który podbija polskie parkiety
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie