2021-11-20T11:27:00+01:00 Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije https://disco-polo.info/uploads/news/formacja-wez-nie-pytaj-zapowiada-rewelacyjna-nowosc-utwor-kulig-namiesza-w-branzy-disco-polojpg.jpg

Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!

Redakcja , 20 Listopad 2021  11:27
Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Uwielbiani artyści disco polo zdecydowali się zaskoczyć swoich fanów! Artyści przygotowali niezwykłą produkcję


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W muzyce znajdzie się miejsce dla każdego. Fani uwielbiają nowych artystów i ciekawe brzmienia. W ostatnim czasie możemy zauważyć częste nawiązania do gatunku disco polo jeszcze z lat 90., co się słuchaczom bardzo podoba, ale również nie brakuje utworów w góralskim stylu.

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo kusi pięknym ciałem! Internauci pod wrażeniem!

Popularna formacja „Weź nie pytaj” zapowiada taneczną nowość pod tytułem ”Kulig”, która może nieźle namieszać na rynku muzycznym. W branży brakowało kobiety, która wyłamie się z powszechnie przyjętych kanonów piękna i stworzy w stu procentach własny styl. Cechą charakterystyczną wokalistki Weź nie pytaj są fantastyczne blond warkocze urozmaicone kolorowymi pasemkami, a także charyzma i elektryzujący uśmiech.

Stylizacje są utrzymane w folklorystycznym stylu, który fanom niezwykle przypadł do gustu. Grupa prężnie koncertuje i poświęca czas na tworzenie nowych kompozycji. Do sieci trafiło ciekawe zdjęcie uroczej Sylwii uzupełnione opisem:

„A gdybym mogła być czarodziejka śnieżną i mogła zorganizować śnieg, to na który dzień posypałyby się zamówienia?”

Jak się okazuje zdjęcie, na którym Sylwia wygląda obłędnie pochodzi z najnowszego klipu pod tytułem „Kulig”! Formacja „Weź nie pytaj” przygotowała prawdziwą petardę! W teledysku zobaczymy prawdziwy śnieg! Zaspy, sanie, ognisko, mocniejsze trunki i przede wszystkim rewelacyjna wokalistkę, która swym czarem działa cuda! Grupa dokłada starań aby ich kompozycje były dopracowane pod każdym względem.

Artyści zadbali także o to aby widzowie w klipie zobaczyli prawdziwą srogą zimę! Materiał został nakręcony jeszcze w tamtym roku! Nikt się nie spodziewał takiej zapowiedzi! Fani już nie mogą się doczekać!

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo odważnie kusi ciałem. Marta Konopla wygląda zjawiskowo!

Reklama
Plik Formacja „Weź nie pytaj” zapowiada rewelacyjna nowość! Utwór „Kulig” namiesza w branży disco polo.jpg_6..jpg
Plik Weź nie pytaj - zima (1).jpg_5..jpg
Plik Weź nie pytaj - zima (6).jpg_4..jpg
Plik Weź nie pytaj - zima (5).jpg_3..jpg
Plik Weź nie pytaj - zima (4).jpg_2..jpg
Plik Weź nie pytaj - zima (3).jpg_1..jpg
Plik Weź nie pytaj - zima (2).jpg_0..jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zgrabnym ciałem! Wiele konkurentek może jej pozazdrościć?!
  2. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  3. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!
  4. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  5. Obłędnie piękna Teresa Werner odsłoniła piękne ciało! Internauci pod wrażeniem jej uroku!
  6. Miliony na koncie uwielbianego gwiazdora disco polo! Jerzy Szuj – Jorrgus może otwierać szampana! Ta piosenka to HIT?!
  7. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  8. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami