2020-12-11T20:18:00+01:00 Życie to są chwile! Wyjątkowe wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka odniosło nieprawdopodobny sukces! https://disco-polo.info/uploads/news/zycie-to-sa-chwile-wyjatkowe-wydarzenie-w-zyciu-zenona-martyniuka-odnioslo-nieprawdopodobny-sukcesjpg.jpg

Życie to są chwile! Wyjątkowe wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka odniosło nieprawdopodobny sukces!

Redakcja , 11 Grudzień 2020  20:18
Życie to są chwile! Wyjątkowe wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka odniosło nieprawdopodobny sukces!
Źródło zdjęć: Maciej Gilewski

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zenon Martyniuk przez ponad 30 lat swojej działalności w świecie muzyki disco polo stal się legendą

Reklama

Artyści, którzy działają w branży disco polo wiele lat, mimo dorastania kolejnych pokoleń fanów wciąż są uwielbiani. Okrągłe rocznice ich działalności jak najbardziej zasługują na huczne celebrowanie, tak jak to miało miejsce w przypadku króla disco polo - Zenona Martyniuka.

Zobacz również: Niesamowite spotkanie, które przejdzie do historii muzyki disco polo! Formacja After Party w trasie!

Z okazji 30-lecia króla disco polo na scenie muzycznej, TVP2 wyemitowało wyjątkowy program - benefis Zenona Martyniuka. Emisja miała miejsce dokładnie rok temu w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Jednak samo wydarzenie odbyło się 11 grudnia w Białymstoku.

Dla wszystkich fanów wokalisty termin ten był idealny. Dlaczego? Jak wiadomo w święta odpoczywamy i oglądamy TV. Jak się okazało, program zgromadził przed telewizorami takie ilości fanów, jakich z pewnością sam Zenon Martyniuk się nie spodziewał!

Program był bez wątpienia strzałem w dziesiątkę! Oglądalność przekroczyła 4 mln widzów, co dało wynik znacznie większy, niż oglądalność kultowego filmu „Kevin sam w domu”, który na święta jest już tradycją. Jak do tego doszło?

My oczywiście wiemy! Zenon Martyniuk przez ponad 30 lat swojej działalności w świecie muzyki disco polo stal się legendą i nie bez powodu nazywany jest królem! Poza tym taka okazja jak ta, trafiła się tylko raz! Fani byli tego świadomi i postanowili jej nie przegapić, co bardzo pochwalamy!

Artyście oczywiście życzymy kolejnych, pięknych i okrągłych rocznic swej twórczości i z niecierpliwością na nie czekamy!

Zobacz również: Niezwykła premiera od popularnego gwiazdora disco polo! W nowym teledysku Maczo wystąpiła jego żona!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'
  2. Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
  3. Wielkie zmiany w popularnym girlsbandzie disco polo! Uwielbiana artystka opuściła zespół! Jest w ciąży!
  4. Magdalena Narożna pokazała się bez makijażu! Fani przecierają oczy ze zdumienia! 'Pani kobiecość nie zna granic'
  5. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) rzuciła wszystkich na kolana. Królowa disco polo zachwyca sukienką z dużym dekoltem!
  6. Angelika Żmijewska - Top Girls zachywca w obcisłej sukience! Uwagę fanów zwraca smukła talia gwiazdy disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami