2020-12-11T20:18:00+01:00 Życie to są chwile! Wyjątkowe wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka odniosło nieprawdopodobny sukces! https://disco-polo.info/uploads/news/zycie-to-sa-chwile-wyjatkowe-wydarzenie-w-zyciu-zenona-martyniuka-odnioslo-nieprawdopodobny-sukcesjpg.jpg

Życie to są chwile! Wyjątkowe wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka odniosło nieprawdopodobny sukces!

Redakcja , 11 Grudzień 2020  20:18

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Życie to są chwile! Wyjątkowe wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka odniosło nieprawdopodobny sukces!
Źródło zdjęć: Maciej Gilewski

Zenon Martyniuk przez ponad 30 lat swojej działalności w świecie muzyki disco polo stal się legendą

Artyści, którzy działają w branży disco polo wiele lat, mimo dorastania kolejnych pokoleń fanów wciąż są uwielbiani. Okrągłe rocznice ich działalności jak najbardziej zasługują na huczne celebrowanie, tak jak to miało miejsce w przypadku króla disco polo - Zenona Martyniuka.

Zobacz również: Porywająca nowość od Luka Rosi pt. 'Wolny jak wiatr' podbija internet. Produkcja tej premiery trwała 3 lata!

Z okazji 30-lecia króla disco polo na scenie muzycznej, TVP2 wyemitowało wyjątkowy program - benefis Zenona Martyniuka. Emisja miała miejsce dokładnie rok temu w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Jednak samo wydarzenie odbyło się 11 grudnia w Białymstoku.

Dla wszystkich fanów wokalisty termin ten był idealny. Dlaczego? Jak wiadomo w święta odpoczywamy i oglądamy TV. Jak się okazało, program zgromadził przed telewizorami takie ilości fanów, jakich z pewnością sam Zenon Martyniuk się nie spodziewał!

Program był bez wątpienia strzałem w dziesiątkę! Oglądalność przekroczyła 4 mln widzów, co dało wynik znacznie większy, niż oglądalność kultowego filmu „Kevin sam w domu”, który na święta jest już tradycją. Jak do tego doszło?

My oczywiście wiemy! Zenon Martyniuk przez ponad 30 lat swojej działalności w świecie muzyki disco polo stal się legendą i nie bez powodu nazywany jest królem! Poza tym taka okazja jak ta, trafiła się tylko raz! Fani byli tego świadomi i postanowili jej nie przegapić, co bardzo pochwalamy!

Artyście oczywiście życzymy kolejnych, pięknych i okrągłych rocznic swej twórczości i z niecierpliwością na nie czekamy!

Zobacz również: Przebojowa premiera wielkiego hitu Markusa P podbija sieć! Twórcą tej nowości jest znany gwiazdor disco polo!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  2. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  3. Wielki powrót znanej wokalistki disco polo?! Gwiazda wspólnie z zespołem przygotowała wyjątkową premierę!
  4. Znany gwiazdor disco polo współpracuje z policją! Zdjęcie wokalisty obiegło internet!
  5. Zdrowo i smacznie! Piękna wokalistka disco polo zdradziła sekretny przepis na fenomenalne Fit Oreo!
  6. Popularny zespół Basta wraca do gry! Gwiazdorzy disco polo zdradzili plany na przyszłość!
  7. Fani zachwyceni! Popularni gwiazdorzy disco polo szastają dolarami?! Oferują wylot na 'Kanary'!
  8. Taneczna premiera od zespołu Sami Swoi podbija serca fanów! Artyści disco polo nagrali nowy hit wszystkich imprezowiczów?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami