2023-08-06T12:01:00+02:00 "Zostań Gwiazdą" na Ogólnopolskim Festiwali Muzyki Tanecznej "Disco Mazovia"! Zgarnij szansę występu na Disco Mazovia! Plebiscyt dla fanów disco polo. Zapisz filmik, zdobądź głosy, wygraj wejściówki i spotkaj gwiazdy! https://disco-polo.info/uploads/news/zostan-gwiazda-na-ogolnopolskim-festiwali-muzyki-tanecznej-disco-mazoviajpg.jpg Disco-Polo.info

"Zostań Gwiazdą" na Ogólnopolskim Festiwali Muzyki Tanecznej "Disco Mazovia"!


Zgarnij szansę występu na Disco Mazovia! Plebiscyt dla fanów disco polo. Zapisz filmik, zdobądź głosy, wygraj wejściówki i spotkaj gwiazdy!

Autor: Adam Begier, 06 Sierpień 2023  12:01
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 2. Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie! Remix THR!LL przemienia "Sama wybrałam" w hit parkietów!
 3. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?
Reklama

Już niedługo odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla fanów muzyki disco polo - Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Mazovia". To prawdziwe święto dla miłośników gatunku, którzy będą mieli okazję zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów i poczuć wyjątkową atmosferę festiwalowej zabawy. Jednak w tym roku organizatorzy postanowili zaskoczyć swoją publiczność, oferując szansę wystąpienia na scenie nawet dla osób, które do tej pory ukrywały swój talent.

Plebiscyt "Zostań Gwiazdą" został stworzony z myślą o wszystkich, którzy marzyli kiedyś o występie na wielkiej scenie i chcieliby zaprezentować swoje umiejętności publiczności festiwalowej. To wyjątkowa okazja dla wszystkich śmiałków, którzy czują, że mają coś do pokazania światu.

Zasady plebiscytu są proste. Wystarczy nagrać krótki filmik z własnym wykonaniem dowolnego przeboju disco polo i opublikować go na profilu Disco Mazovia na Facebooku. Preferowana forma wykonania to a'capella, czyli śpiew bez podkładu instrumentalnego. Uczestnicy powinni zaprezentować jedną zwrotkę i jeden refren piosenki. Warto zadbać o jak najlepszą jakość nagrań, ponieważ to właśnie liczba polubień będzie decydować o tym, kto będzie miał szansę zaśpiewać na scenie podczas Festiwalu.

Do udziału w plebiscycie zaproszono maksymalnie trzy osoby z największą ilością "polubień" pod swoimi filmikami. Dlatego czas na zgłoszenie się jest ograniczony, a im wcześniej się zapiszesz, tym większe masz szanse na wsparcie internautów i znajomych.

Co ciekawe, uczestnicy, którzy nie zdobędą wystarczającej liczby głosów, także nie wyjdą z tego bez nagrody. Wszyscy, którzy wezmą udział w plebiscycie i opublikują swoje filmiki, otrzymają bezpłatne wejściówki na imprezę oraz pamiątkowe plakaty z autografami Gwiazd tegorocznej edycji Festiwalu. To fantastyczna okazja, aby poczuć klimat imprezy i mieć wyjątkową pamiątkę.

Nie tylko uczestnicy, ale także głosujący mają szansę na nagrody. Wśród głosujących zostaną rozlosowane bezpłatne wejściówki na imprezę oraz plakaty z autografami Gwiazd tegorocznej edycji Festiwalu Disco Mazovia.

Plebiscyt trwa tylko 10 dni, od 1 do 10 sierpnia, więc warto się pospieszyć z zgłoszeniem. Wyniki i rozstrzygnięcie plebiscytu będą jawne i ogłoszone po zakończeniu konkursu.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie plebiscytu oraz mają prawo do ostatecznej interpretacji zasad.

Warto podkreślić, że zgłoszenia poza oficjalnym profilem festiwalu na Facebooku nie będą uwzględniane, więc warto wrzucić swój filmik na właściwe miejsce.

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Mazovia" to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników muzyki disco polo. Plebiscyt "Zostań Gwiazdą" to szansa dla wszystkich, którzy chcą zaprezentować swój talent na wielkiej scenie. Niezależnie od wyników, warto spróbować swoich sił, bo nagrody i niepowtarzalne przeżycia są na wyciągnięcie ręki. Do zobaczenia na festiwalowej scenie!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. WOW! Top Girls w odważnych stylizacjach od "olavogaa" - wiosenno-letni hit w disco polo!
 2. Teresa Werner na ustach wszystkich Polaków! Gwiazda szokuje fanów! Pokazała stanowczo za dużo?
 3. Andre zachwyca w Ciechocinku! Znakomita frekwencja na koncercie Disco Polo
 4. To najpiękniejsze małżeństwo disco polo Yoko i Mirage!?! Popularna para zaskoczyła fanów stylizacją!
 5. Nowy Hit Non Stop: Posłuchaj przedpremierowego fragmentu „Ukradłaś mi serce”
 6. Nowy Hit disco polo na Horyzoncie: Shantel Prezentuje "Usta"! Posłuchaj przedpremiery!
 7. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 8. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie