2023-10-27T18:16:00+02:00 Żony członków zespołu Playboys zaśpiewały ich hit pt. "Nasza noc"! To nagranie jest genialne! Żony członków zespołu Playboys śpiewają "Naszą noc" z okazji 10-lecia formacji. Wyjątkowy gest wsparcia i miłości na scenie disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/zony-czlonkow-zespolu-playboys-zaspiewaly-ich-hit-pt-nasza-noc-to-nagranie-jest-genialnejpg.jpg Disco-Polo.info

Żony członków zespołu Playboys zaśpiewały ich hit pt. "Nasza noc"! To nagranie jest genialne!


Żony członków zespołu Playboys śpiewają "Naszą noc" z okazji 10-lecia formacji. Wyjątkowy gest wsparcia i miłości na scenie disco polo

Autor: Adam Begier, 27 Październik 2023  18:16
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Żony członków zespołu Playboys zaśpiewały ich hit pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!
 2. Wielki hicior disco polo z 1994 roku"Jezioreczko" znów na fali! Genialna premiera grupy Boys!
 3. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO

  Disco polo to nie tylko mężczyźni śpiewający o miłości, tańcu i zabawie. To także silne kobiety, które stoją za nimi, wspierają je w każdym momencie i niekiedy decydują się podzielić z nami swoim talentem. Dziś mamy dla was coś wyjątkowego - żony gwiazd disco polo postanowiły zaśpiewać dla swoich ukochanych mężów, dając nam niezwykły prezent!

  Niezapomniana niespodzianka na jubileusz zespołu Playboys

  Zespół Playboys obchodzi swoje 10-lecie istnienia na scenie disco polo. W tym wyjątkowym dla nich czasie postanowili zaskoczyć fanów i samych siebie, udostępniając klip, w którym główne role odgrywają ich żony. Jak sami przyznali: "Do końca nie wiedzieliśmy, czy udostępniać szerszemu gronu odbiorców to wideo, ale mieliśmy bardzo dużo zapytań, więc łapcie.. ".

  W teledysku do utworu "Nasza noc" pojawiają się żony chłopaków z formacji Playboys: Kuby Urbańskiego, Kuby Kusińskiego, Przemka Kordzińskiego i Damiana Mordaka. Co ciekawe, zdecydowały się zaśpiewać ten utwór w nieco odmienionej wersji, co dodaje mu jeszcze więcej uroku.

  Miłość i wsparcie poza sceną

  Ten gest ze strony żon członków zespołu Playboys świadczy o wielkim wsparciu i miłości, jaką obdarzają swoich mężów. Nie jest tajemnicą, że w życiu artysty liczy się nie tylko talent, ale także wsparcie najbliższych. Dzięki nim można przetrwać trudne chwile, cieszyć się sukcesami i iść naprzód z podniesioną głową.

  Klipy tego typu to rzadkość w świecie disco polo, co sprawia, że "Nasza noc" w wykonaniu żon członków Playboys jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Z pewnością zostanie on zapamiętany na długo w sercach fanów i stanowi wspaniały dowód na to, że disco polo to nie tylko rytmiczna muzyka, ale także prawdziwe uczucia i emocje.

  10-lecie zespołu Playboys stało się okazją do pokazania, że za każdym sukcesem stoją nie tylko utalentowani artyści, ale również ich ukochane osoby, które wspierają ich na każdym kroku. Gratulujemy zespołowi Playboys tego wyjątkowego jubileuszu i życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów!


  Żony - Nasza Noc (Niespodzianka z okazji 10-lecia grupy Playboys)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
  2. Zenek Martyniuk zarabia miliony?! W co inwestuje król Disco Polo? Jego żona kocha torebki!
  3. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
  4. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
  5. Poznaj burzliwą historię Krzysztofa Rutkowskiego, od domu dziecka do szczytów disco polo. Jego przeboje żyją do dziś
  6. Wyjątkowe życzenia dla Zbigniewa Stonogi od Łukasza Mikulskiego Magik Band z okazji 30-lecia małżeństwa! | VIDEO
  7. Kajra w ognistej sukni zawładnęła Instagramem! Tak żona Sławomira błyszczy w mediach! Jest najlepsza?!
  8. Rewolucja Letnich Koncertów TVP2 - Bez Disco Polo?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie