Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-23T15:34:00+02:00 Żona Sławomira na ustach wszystkich! Kajra oczarowała gorącymi zdjęciami! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/zona-slawomira-na-ustach-wszystkich-kajra-oczarowala-swoimi-goracymi-zdjeciami-1598097666.jpg
Reklama

Żona Sławomira na ustach wszystkich! Kajra oczarowała gorącymi zdjęciami!

Redakcja , 23 Sierpień 2020  15:34
Żona Sławomira na ustach wszystkich! Kajra oczarowała gorącymi zdjęciami!
Źródło zdjęć: instagram.com/superkajra
Reklama

Piękna twarz, znakomita figura i urok osobisty, który powala na kolana wszystkich obserwujących, to cechy, które wyróżniają żonę Sławomira

Reklama

Disco polo, to otchłań, w której oprócz znakomitej muzyki, możemy odnaleźć całą masę przepięknych kobiet. Wokalistki, tancerki, instrumentalistki, i modelki - cała grupa atrakcyjnych pań, które sprawiają, że gatunek taneczny nabiera doskonałej urody, nie tylko w wymiarze brzmieniowym, ale również wizualnym.

Zobacz również: Na Instagramie Pauli z Top Girls pojawił się odważny wpis! Artystka disco polo mówi stop hejterom!

Do grona niezwykle ślicznych kobiet, z pewnością należy Magdalena Kajrowicz. Żona prekursora i twórcy Rock Polo, nie żałuje fanom zdjęć, na których prezentuje swoje największe cielesne walory. Kajra wrzuciła do sieci kilka fotografii, od których może zakręcić się w głowie.

Piękna twarz, znakomita figura i urok osobisty, który powala na kolana wszystkich obserwujących, to cechy, które z pewnością możemy przypisać ukochanej Sławomira. Na fotografiach, artystka pozuje zarówno samotnie jak i ze swoim mężem. W każdym kadrze jednak wygląda doskonale. Kuszące pozy i zalotne spojrzenia, dodają odpowiedniej pikanterii całej sesji.

Już dawno mieliśmy świadomość wielkiej wartości wizualnej Kajry, ostatnio przekonaliśmy się również o jej ogromnym talencie muzycznym.

Umiejętności i wygląd, tworzą z gwiazdy kobietę idealną. Kto się zgadza?

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!
  2. Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.
  3. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  4. Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej