Reklama
Polecamy


Reklama

Żona Sławomira na ustach wszystkich! Kajra oczarowała gorącymi zdjęciami!

2020-08-23T15:34:00+02:00 Żona Sławomira na ustach wszystkich! Kajra oczarowała gorącymi zdjęciami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/zona-slawomira-na-ustach-wszystkich-kajra-oczarowala-swoimi-goracymi-zdjeciami-1598097666.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/superkajra
Reklama


Życie gwiazd

Piękna twarz, znakomita figura i urok osobisty, który powala na kolana wszystkich obserwujących, to cechy, które wyróżniają żonę Sławomira

Reklama

Disco polo, to otchłań, w której oprócz znakomitej muzyki, możemy odnaleźć całą masę przepięknych kobiet. Wokalistki, tancerki, instrumentalistki, i modelki - cała grupa atrakcyjnych pań, które sprawiają, że gatunek taneczny nabiera doskonałej urody, nie tylko w wymiarze brzmieniowym, ale również wizualnym.

Zobacz również: Zespół Magik Band stworzył nowy przebój?! Ballada disco polo kradnie serca fanów!

Do grona niezwykle ślicznych kobiet, z pewnością należy Magdalena Kajrowicz. Żona prekursora i twórcy Rock Polo, nie żałuje fanom zdjęć, na których prezentuje swoje największe cielesne walory. Kajra wrzuciła do sieci kilka fotografii, od których może zakręcić się w głowie.

Piękna twarz, znakomita figura i urok osobisty, który powala na kolana wszystkich obserwujących, to cechy, które z pewnością możemy przypisać ukochanej Sławomira. Na fotografiach, artystka pozuje zarówno samotnie jak i ze swoim mężem. W każdym kadrze jednak wygląda doskonale. Kuszące pozy i zalotne spojrzenia, dodają odpowiedniej pikanterii całej sesji.

Już dawno mieliśmy świadomość wielkiej wartości wizualnej Kajry, ostatnio przekonaliśmy się również o jej ogromnym talencie muzycznym.

Umiejętności i wygląd, tworzą z gwiazdy kobietę idealną. Kto się zgadza?

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Przepiękny i emocjonalny utwór grupy Fisher upubliczniony! Fani disco polo zachwyceni nową produkcją!
  3. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.