Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-23T15:34:00+02:00 Żona Sławomira na ustach wszystkich! Kajra oczarowała gorącymi zdjęciami! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/zona-slawomira-na-ustach-wszystkich-kajra-oczarowala-swoimi-goracymi-zdjeciami-1598097666.jpg
Reklama

Żona Sławomira na ustach wszystkich! Kajra oczarowała gorącymi zdjęciami!

Redakcja , 23 Sierpień 2020  15:34
Żona Sławomira na ustach wszystkich! Kajra oczarowała gorącymi zdjęciami!
Źródło zdjęć: instagram.com/superkajra
Reklama

Piękna twarz, znakomita figura i urok osobisty, który powala na kolana wszystkich obserwujących, to cechy, które wyróżniają żonę Sławomira

Reklama

Disco polo, to otchłań, w której oprócz znakomitej muzyki, możemy odnaleźć całą masę przepięknych kobiet. Wokalistki, tancerki, instrumentalistki, i modelki - cała grupa atrakcyjnych pań, które sprawiają, że gatunek taneczny nabiera doskonałej urody, nie tylko w wymiarze brzmieniowym, ale również wizualnym.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Do grona niezwykle ślicznych kobiet, z pewnością należy Magdalena Kajrowicz. Żona prekursora i twórcy Rock Polo, nie żałuje fanom zdjęć, na których prezentuje swoje największe cielesne walory. Kajra wrzuciła do sieci kilka fotografii, od których może zakręcić się w głowie.

Piękna twarz, znakomita figura i urok osobisty, który powala na kolana wszystkich obserwujących, to cechy, które z pewnością możemy przypisać ukochanej Sławomira. Na fotografiach, artystka pozuje zarówno samotnie jak i ze swoim mężem. W każdym kadrze jednak wygląda doskonale. Kuszące pozy i zalotne spojrzenia, dodają odpowiedniej pikanterii całej sesji.

Już dawno mieliśmy świadomość wielkiej wartości wizualnej Kajry, ostatnio przekonaliśmy się również o jej ogromnym talencie muzycznym.

Umiejętności i wygląd, tworzą z gwiazdy kobietę idealną. Kto się zgadza?

Zobacz również: Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!
  2. Gwiazda z branży disco polo kusi w skąpej bieliźnie! Czy fanki mogą jej zazdrościć idealnego ciała?!
  3. Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej!
  4. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej