2022-10-10T07:00:00+02:00 Żona popularnego wokalisty pokazała, jak gwiazdor wyglądał 8 lat temu! Będziecie w szoku! Jest nie do poz Żona znanego wokalisty disco polo podzieliła się fotografią z prywatnego archiwum https://disco-polo.info/uploads/news/zona-popularnego-wokalisty-podzielila-sie-z-fanami-cudownym-wspomnieniem-wiemy-jak-zmienil-sie-wyglad-artysty-w-przeciagu-tych-latjpg.jpg Disco-Polo.info

Żona popularnego wokalisty pokazała, jak gwiazdor wyglądał 8 lat temu! Będziecie w szoku! Jest nie do poznania!


Autor: Goliat, 10 Październik 2022  07:00
Źródło zdjęć: facebook.com/milena.kowalczyk.90

Żona znanego wokalisty disco polo podzieliła się fotografią z prywatnego archiwum

Żona popularnego wokalisty pokazała, jak gwiazdor wyglądał 8 lat temu! Będziecie w szoku! Jest nie do poznania!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Zespół To jest TO świętuje ogromny sukces na YouTube. Fani pokochali ich najnowszą balladę
  2. Zenek Martyniuk w poruszającej rozmowie z żoną
  3. ”Perfekcyjna” od WonerSa nadchodzi! Bachata i mambo w tanecznym hicie prosto z Polski
Reklama

    Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. W większości przypadków, uroczystość zaślubin świętowana jest w wielkim gronie, chociaż zdarzają się przypadki, że są to uroczystości kameralne.

    Choć w sieci co chwilę napotykamy się na różnego rodzaju interesujące wieści, najbardziej z nich popularnością cieszą się artykuły związane ze ślubem znanych celebrytów, wokalistów, artystów. Zespół Malibu pochodzi z Werbkowic.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Nieznane kulisy relacji Narożnej i Skolima! To był prawdziwy konflikt?!

    Jego liderem jest Przemek Koźmiński. Choć formacja ma na swoim koncie wiele znanych, imprezowych utworów, to jednak produkcja "Milenka" wydana w 2018 roku przyniosła zespołowi fortunę, bowiem licznik odpowiedzialny za wyświetlenia odnotował liczbę 31 mln wyświetleń. Inspiracją do powstania tego przeboju była żona wokalisty zespołu Malibu, Milena, z którą artysta tworzy udane małżeństwo już od ponad ośmiu lat.

    TAK WYGLĄDAŁ PRZEMEK KOŹMIŃSKI Z MALIBU OSIEM LAT TEMU! CÓŻ ZA METAMORFOZA! 

    Reklama

    Żona wokalisty zespołu, Milena, opublikowała na portalu Facebook wspomnienie z dnia zaślubin. Jak możemy dowiedzieć się z zamieszczonego wspomnienia, para sakramentalne "Tak" powiedziała sobie pod koniec września 2014 roku. Ponadto na zamieszczonej fotografii wykonanej tego pięknego dnia, możemy zobaczyć jak osiem lat temu wokalista wyglądał i porównać z wyglądem teraźniejszym.

    Natychmiast jesteśmy w stanie stwierdzić zmiany: niesamowita metamorfoza, mimo że minęło dopiero (albo aż) osiem lat. Opublikowane zdjęcie robi niesamowite wrażenie. Jak przystało: w komentarzach nie brakuje gratulacji i życzeń na dalsze lata. Milena, podobnie jak Przemek, są biernymi użytkownikami social mediów i to właśnie tam dzielą się z fanami wspomnieniami z życia. Przeglądając profil ukochanej Przemysława, w jej wyglądzie również możemy dostrzec pewne zmiany.

    Warto wspomnieć, że Milena od samego początku towarzyszy mężowi na planach teledysków i niekiedy na trasach koncertowych. W sierpniu bieżącego roku wystartowała ze swoim muzycznym projektem - Milenka - wydając swój pierwszy utwór pt. "Nie ma Cię". Wspomnienia z dnia zaślubin Państwa Koźmińskich należą z pewnością do jednych z najważniejszych dla nich samych, zaś dla fanów - są doskonałą okazją do poznania artystów nieco bliżej.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    SKOLIM: Prywatny koncert i telewizyjna premiera! Już dzisiaj o 20.00 Musisz to zobaczyć!

    W imieniu redakcji disco-polo.info gratulujemy przeżytych w szczęściu i miłości wspaniałych ośmiu lat i życzymy kolejnych, owocnych, pięknych lat.

    Galeria zdjęć:
    Reklama
    Plik Milena-i-Przemek---rocznica-1.jpg
    Plik Milena-i-Przemek---rocznica-3.jpg
    Plik Milena-i-Przemek---rocznica-2.jpg
    Reklama

    Milenka - Nie ma Cię

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Żaneta Chmielewska z nowością! Zobacz przedpremierowo fragment teledysku do utworu ”Daj mi znak”
    2. Tajemnicze spotkanie w Mono Studio: Bartii, Kamil Kossakowski i Dawid Tymiński z Raider zaskoczyli wszystkich
    3. Zespół Classic podbije Afrykę i zrobi międzynarodową karierę?!
    4. Czy Paula Karpowicz-Zimecka z zespołu Topky zatańczy na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”? To możliwe!
    5. Łobuzy i Topky na topie! Rozwalili konkurencję w 17 godzin! Co za wynik!
    6. Lider Dance ma nową wokalistkę! Wielkie zmiany w zespole disco polo
    7. Nowy utwór zespołu Nexus! ”Jestem tu” to emocjonalna produkcja zrealizowana w całości przez lidera grupy
    8. Nowa odsłona klasyka disco polo: Arek Kopaczewski i Loki prezentują "Jasną noc"
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły