2022-10-10T07:00:00+02:00 Żona popularnego wokalisty pokazała, jak gwiazdor wyglądał 8 lat temu! Będziecie w szoku! Jest nie do poz Żona znanego wokalisty disco polo podzieliła się fotografią z prywatnego archiwum https://disco-polo.info/uploads/news/zona-popularnego-wokalisty-podzielila-sie-z-fanami-cudownym-wspomnieniem-wiemy-jak-zmienil-sie-wyglad-artysty-w-przeciagu-tych-latjpg.jpg Disco-Polo.info

Żona popularnego wokalisty pokazała, jak gwiazdor wyglądał 8 lat temu! Będziecie w szoku! Jest nie do poznania!


Żona znanego wokalisty disco polo podzieliła się fotografią z prywatnego archiwum

Autor: Adam Begier, 10 Październik 2022  07:00
Źródło zdjęć: facebook.com/milena.kowalczyk.90
Żona popularnego wokalisty pokazała, jak gwiazdor wyglądał 8 lat temu! Będziecie w szoku! Jest nie do poznania!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
 2. Wyjątkowa składanka z największymi przebojami za darmo! Cygańskie Disco Polo vol.2 Album dostępnym w naszym serwisie disco-polo.info
 3. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. W większości przypadków, uroczystość zaślubin świętowana jest w wielkim gronie, chociaż zdarzają się przypadki, że są to uroczystości kameralne.

  Choć w sieci co chwilę napotykamy się na różnego rodzaju interesujące wieści, najbardziej z nich popularnością cieszą się artykuły związane ze ślubem znanych celebrytów, wokalistów, artystów. Zespół Malibu pochodzi z Werbkowic.

  Zobacz również: "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!

  Jego liderem jest Przemek Koźmiński. Choć formacja ma na swoim koncie wiele znanych, imprezowych utworów, to jednak produkcja "Milenka" wydana w 2018 roku przyniosła zespołowi fortunę, bowiem licznik odpowiedzialny za wyświetlenia odnotował liczbę 31 mln wyświetleń. Inspiracją do powstania tego przeboju była żona wokalisty zespołu Malibu, Milena, z którą artysta tworzy udane małżeństwo już od ponad ośmiu lat.

  TAK WYGLĄDAŁ PRZEMEK KOŹMIŃSKI Z MALIBU OSIEM LAT TEMU! CÓŻ ZA METAMORFOZA! 

  Żona wokalisty zespołu, Milena, opublikowała na portalu Facebook wspomnienie z dnia zaślubin. Jak możemy dowiedzieć się z zamieszczonego wspomnienia, para sakramentalne "Tak" powiedziała sobie pod koniec września 2014 roku. Ponadto na zamieszczonej fotografii wykonanej tego pięknego dnia, możemy zobaczyć jak osiem lat temu wokalista wyglądał i porównać z wyglądem teraźniejszym.

  Natychmiast jesteśmy w stanie stwierdzić zmiany: niesamowita metamorfoza, mimo że minęło dopiero (albo aż) osiem lat. Opublikowane zdjęcie robi niesamowite wrażenie. Jak przystało: w komentarzach nie brakuje gratulacji i życzeń na dalsze lata. Milena, podobnie jak Przemek, są biernymi użytkownikami social mediów i to właśnie tam dzielą się z fanami wspomnieniami z życia. Przeglądając profil ukochanej Przemysława, w jej wyglądzie również możemy dostrzec pewne zmiany.

  Warto wspomnieć, że Milena od samego początku towarzyszy mężowi na planach teledysków i niekiedy na trasach koncertowych. W sierpniu bieżącego roku wystartowała ze swoim muzycznym projektem - Milenka - wydając swój pierwszy utwór pt. "Nie ma Cię". Wspomnienia z dnia zaślubin Państwa Koźmińskich należą z pewnością do jednych z najważniejszych dla nich samych, zaś dla fanów - są doskonałą okazją do poznania artystów nieco bliżej.

  W imieniu redakcji disco-polo.info gratulujemy przeżytych w szczęściu i miłości wspaniałych ośmiu lat i życzymy kolejnych, owocnych, pięknych lat.

  Galeria zdjęć:
  Plik Milena-i-Przemek---rocznica-1.jpg
  Plik Milena-i-Przemek---rocznica-3.jpg
  Plik Milena-i-Przemek---rocznica-2.jpg

  Milenka - Nie ma Cię

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  2. Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!
  3. Joanna Narożna wygląda jak różowa landrynka? Tak żona Dawida Narożnego podbija internet!
  4. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
  5. SUV-y w Tarapatach: Nadchodzą Nowe Opłaty w 2025 - Sprawdź, Ile Zapłacisz
  6. Ujawniamy sekret idealnej kolacji – Kiedy jeść, by schudnąć i spać lepiej
  7. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
  8. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie