Reklama


Reklama

Żona gwiazdora disco polo zdradziła swoje uczucia. Ta miłość wciąż kwitnie! [FILM]

2020-06-03T07:15:00+02:00 Żona gwiazdora disco polo zdradziła swoje uczucia. Ta miłość wciąż kwitnie! [FILM] https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/zona-gwiazdora-disco-polo-zdradzila-swoje-uczucia-ta-milosc-wciaz-kwitnie-film-1591136146.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/beataveronikakoczocik
Reklama


Życie gwiazd

Takiej miłości można im tylko pozazdrościć! Żona wokalisty disco polo zdradziła publicznie swoje uczucia

Reklama

Artyści disco polo nie na próżno w swoich produkcjach umiejscawiają najczęściej motyw miłości. To wielkie uczucie, oprócz twórczości, towarzyszy im również w życiu prywatnym. Szczęśliwe i zakochane pary w świecie disco, to zjawisko na porządku dziennym.

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!

Rzadko znajdziemy tu sensacyjne rozstania, czy brak szacunku. Ostatni wpis żony Piotra Koczocika, znanego w branży pod pseudonimem Joker, potwierdza te słowa w 100%. Beata Koczocik, dodała post, w którym pisze o drugiej rocznicy ślubu i wciąż bardzo aktualnej miłości między nią, a gwiazdorem.

Para świetnie się ze sobą dogaduje. Idealnej relacji nie burzy nawet fakt, że zakochani poza silną zażyłością uczuciową, połączeni są także węzłem zawodowym. Beata jest tancerką w grupie Piotrka i to właśnie pasja połączyła tych dwoje. Zrealizowali razem wiele projektów...żona piosenkarza zagrała także w teledyskach formacji Joker.

Druga rocznica, to już świetny wynik, ale nikt chyba nie wątpi, że to i tak początek ich małżeńskiej kariery. Niebywale silna więź i potężne uczucie, jakie wytworzyło się między piękną parą, prognozuje długie lata wspólnego, szczęśliwego życia.

Tego z okazji ich święta serdecznie życzymy.

Zobacz również: Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  2. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.