Reklama
Polecamy


Reklama

Żona gwiazdora disco polo zdradziła swoje uczucia. Ta miłość wciąż kwitnie! [FILM]

2020-06-03T07:15:00+02:00 Żona gwiazdora disco polo zdradziła swoje uczucia. Ta miłość wciąż kwitnie! [FILM] https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/zona-gwiazdora-disco-polo-zdradzila-swoje-uczucia-ta-milosc-wciaz-kwitnie-film-1591136146.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/beataveronikakoczocik
Reklama


Życie gwiazd

Takiej miłości można im tylko pozazdrościć! Żona wokalisty disco polo zdradziła publicznie swoje uczucia

Reklama

Artyści disco polo nie na próżno w swoich produkcjach umiejscawiają najczęściej motyw miłości. To wielkie uczucie, oprócz twórczości, towarzyszy im również w życiu prywatnym. Szczęśliwe i zakochane pary w świecie disco, to zjawisko na porządku dziennym.

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

Rzadko znajdziemy tu sensacyjne rozstania, czy brak szacunku. Ostatni wpis żony Piotra Koczocika, znanego w branży pod pseudonimem Joker, potwierdza te słowa w 100%. Beata Koczocik, dodała post, w którym pisze o drugiej rocznicy ślubu i wciąż bardzo aktualnej miłości między nią, a gwiazdorem.

Para świetnie się ze sobą dogaduje. Idealnej relacji nie burzy nawet fakt, że zakochani poza silną zażyłością uczuciową, połączeni są także węzłem zawodowym. Beata jest tancerką w grupie Piotrka i to właśnie pasja połączyła tych dwoje. Zrealizowali razem wiele projektów...żona piosenkarza zagrała także w teledyskach formacji Joker.

Druga rocznica, to już świetny wynik, ale nikt chyba nie wątpi, że to i tak początek ich małżeńskiej kariery. Niebywale silna więź i potężne uczucie, jakie wytworzyło się między piękną parą, prognozuje długie lata wspólnego, szczęśliwego życia.

Tego z okazji ich święta serdecznie życzymy.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!
  2. Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.