Reklama
Polecamy


Reklama

Żona gwiazdora disco polo przesadziła! Z konta ubyła fortuna?!

2020-04-27T20:11:00+02:00 Żona gwiazdora disco polo przesadziła! Z konta ubyła fortuna?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zona-gwiazdora-disco-polo-przesadzila-z-konta-ubyla-fortuna-1587839878.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Żona artysty disco polo, to jego oczko w głowie i dbanie o jej dobry nastrój oraz humor to priorytetowa sprawa dla najpopularniejszego wykonawcy

Reklama

Wszyscy możemy się tylko domyślać liczb, jakie widnieją na kontach gwiazd disco polo. Z pewnością są to ogromne sumy, ale nikt oprócz nich samych nie zna dokładnych kwot.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!

Jakiś czas temu przekonaliśmy się jednak jak wyglądają zakupy u jednej z najpopularniejszych par świata disco. Sławomir, to twórca największego hitu muzyki tanecznej i pionier w dziedzinie pojawienia się na rynku rock polo - odłamu muzycznego, który szybko trafił w gusta milionów fanów.

Okazało się, że Kajra, czyli żona Sławomira nie oszczędza podczas pojedynczych wypadów na zakupy. Jak dowiedzieliśmy się z wpisu gwiazdora, po planowanym zakupie jedynie pamiątkowego magnesu, para wróciła z torbami pełnymi zakupów.

Finanse i hojność Sławomira na pewno nie pozwolą na konflikt między gwiazdami z tak błahego powodu jak zakupy. Doskonale wiemy, że żona artysty, to jego oczko w głowie i dbanie o jej dobry nastrój oraz humor to priorytetowa sprawa dla najpopularniejszego wykonawcy z charakterystycznym wąsem na twarzy!

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.