2024-01-24T20:10:00+01:00 Zobaczcie wspólny występ Defis i MiłegoPana w utworze pt. "Jeszcze raz". To największy hit disco Zobacz fenomen piosenki 'Jeszcze raz' od MiłegoPana i Defis, która podbija serca fanów disco polo i osiągnęła 96 mln odtworzeń na YouTube https://disco-polo.info/uploads/news/zobaczcie-wspolny-wystep-defisa-i-milegopana-w-utworze-pt-jeszcze-raz-to-najwiekszy-hit-disco-polo-w-historiijpg.jpg Disco-Polo.info

Zobaczcie wspólny występ Defis i MiłegoPana w utworze pt. "Jeszcze raz". To największy hit disco polo w historii?!


Zobacz fenomen piosenki 'Jeszcze raz' od MiłegoPana i Defis, która podbija serca fanów disco polo i osiągnęła 96 mln odtworzeń na YouTube

Autor: Adam Begier, 24 Styczeń 2024  20:10
Źródło zdjęć: FaceBook - Zespół Muzyczny DEFIS
Zobaczcie wspólny występ Defis i MiłegoPana w utworze pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Joanna Narożna i jej nowa miłość! Żona Dawida Narożnego zaskakuje wyznaniem w mediach! Co dalej z jej związkiem?
 2. Charytatywna Gala Disco Polo w Mirczu! Kto zagra 3 maja?
 3. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo

  W ostatnich latach muzyka disco polo przeżywa prawdziwy renesans, a dowodem na to jest wspólny hit zespołu Defis i artysty znającego się na rzeczy, MiłegoPana. Ich piosenka "Jeszcze raz", wydana oficjalnie 22 października 2021 roku, zdobywa serca fanów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Z radością przyglądamy się temu, jak dynamicznie rozwija się scena disco polo, a utwory takie jak "Jeszcze raz" zdecydowanie przyczyniają się do tego sukcesu.

  "Jeszcze raz" - fenomen na scenie disco polo

  Piosenka "Jeszcze raz" to nie tylko utwór, który wpada w ucho, ale również dowód na to, że muzyka disco polo może być wysokiej jakości. Defis w połączeniu z MiłymPanem stworzyli kompozycję, która idealnie wpisuje się w kanon współczesnej muzyki tanecznej. Do dziś, po ponad dwóch latach od premiery, utwór nie traci na popularności - licznik odtworzeń na YouTube przekroczył już imponującą liczbę 96 milionów. To pokazuje, jak wielki wpływ ma disco polo na muzyczny gust Polaków.

  Wspólny występ na Disco Hit Festivalu w Kobylnicy - wydarzenie roku

  Kulminacyjnym momentem dla fanów "Jeszcze raz" był niewątpliwie wspólny występ MiłegoPana i Defisa na Disco Hit Festivalu w Kobylnicy w 2022 roku. Wydarzenie to przyciągnęło tłumy miłośników disco polo, a ich energetyczny występ stał się jednym z najjaśniejszych punktów programu festiwalu. Koncert na żywo pokazał, jak wielką siłą jest współpraca między uznanymi artystami sceny disco polo.

  Piosenka "Jeszcze raz" to doskonały przykład na to, że disco polo to gatunek, który potrafi zaskoczyć i dostarczyć niesamowitych wrażeń muzycznych. Współpraca MiłegoPana z Defisem to dowód na to, że polska scena muzyczna ma się dobrze i potrafi tworzyć hity, które podbijają listy przebojów. To także zachęta dla innych artystów, by nie bać się eksperymentów i wspólnych projektów, które mogą przynieść niespodziewany sukces.

  "Jeszcze raz" - utwór, który na długo zapisze się w historii disco polo, będąc przykładem na to, że polska muzyka potrafi być uniwersalna i przekraczać granice gatunków.


  Defis & Mily Pan & Bogdan Borowski - Jeszcze raz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ciąża i rozwód?! Kajra i Sławomir przerywają milczenie! Artyści ujawnili kulisy swojego życia!
  2. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
  3. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
  4. Arek Kopaczewski w hicie LoverBoya – "Idealni". Ostre słowa gwiazdy disco polo "Wszystko na pokaz! "
  5. Kordian w Malanowie! Król góralskiego disco polo wystąpi na XIX Dniach Malanowa
  6. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
  7. Skalar US zaskakuje premierą "Każda Noc"! Irek Perkowski podbije tą nowością listy przebojów?!
  8. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie