2021-11-10T09:15:00+01:00 Znany wokalista disco polo na zdjęciu z jedną z najpopularniejszych aktorek telewizyjnych. Fani w szoku! https://disco-polo.info/uploads/news/znany-wokalista-disco-polo-na-zdjeciu-z-jedna-z-najpopularniejszych-aktorek-telewizyjnych-fani-w-szokujpg.jpg

Znany wokalista disco polo na zdjęciu z jedną z najpopularniejszych aktorek telewizyjnych. Fani w szoku!

Redakcja , 10 Listopad 2021  09:15
Znany wokalista disco polo na zdjęciu z jedną z najpopularniejszych aktorek telewizyjnych. Fani w szoku!
Źródło zdjęć: instagram.com/skolim__/

Gwiazdor na swoim Instagramie umieścił zdjęcie z planu w towarzystwie pięknej aktorki i wprawił fanów w osłupienie!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Bycie artystą posiada wiele twarzy, można pisać teksty, komponować lub być aktorem. Ten gwiazdor jest niezwykle wszechstronny i daje nam o sobie znać już nie tylko jako wokalistka disco polo, ale również jako aktor popularnego serialu emitowanego na TVP2 pod tytułem „Barwy szczęścia”, w którym gra Patryka brata Jowity.

Zobacz również: Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!

Co więcej to nie jest jedyna rola Konrada na szklanym ekranie, pojawiał się także w takich telewizyjnych produkcjach jak „Echo serca” i „Dziewczyny ze Lwowa”. Gwiazdor na swoim Instagramie umieścił zdjęcie z planu w towarzystwie pięknej aktorki i wprawił fanów w osłupienie! Konrad Skolimowski w show biznesie występuje pod pseudonimem Skolim. Można zauważyć, że muzyka to jego dodatkowa pasja, dzięki której realizuje się w życiu, i co więcej w trakcie swojej działalności artystycznej wyprodukował takie przeboje jak: „Dawaj królowo”, „Kochanie przy mnie bądź”, „Cały płonę”, czy „Moja dama”.

Reklama

Konrad Skolimowski - Skolim gwiazdą serialu TVP!

Oprócz trzymania w ręku kilku fachów, spełnia jedną z najważniejszych ról w swoim życiu, ponieważ prywatnie jest ojcem Jasia i Antka, dodatkowo cechuje go niezwykłe oddanie rodzinie, opiekuńczość i wrażliwość. W mediach społecznościowych pojawiło się rewelacyjne zdjęcie, na które fani od razu zwrócili uwagę! Konrad dodał zdjęcie z pracy na planie serialu „Barwy szczęścia”, na którym pozuje ze znaną aktorką Eweliną Serafin, wielbiciele wokalisty od razu komentowali post pisząc: „Piękni wspaniali”, „Cudownie”, „Ślicznie”, „Super pozazdrościć tej pani”.

Bez wątpienia Konrad jest jednym z najbardziej utalentowanych postaci w show biznesie, jak widać żadna rola mu nie straszna, a Wam która rola Skolima podoba się najbardziej?

Zobacz również: Wielka gala disco polo znów odwołana! Organizatorzy podali nowy termin! Wszystko przez....

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk to najlepiej opłacany artysta disco polo? Na swoim najnowszym utworze 'Classy Girl' zarobił już ponad pół miliona! Co na to fani?
  2. Internauci zachwyceni nową wersją hitu znanej grupy disco polo Playboys! Utwór 'Ile czekać mam' brzmi w nowej wersji lepiej niż oryginał?!
  3. Wielkie zmiany w życiu muzyka! Ukochana wokalisty disco polo pokazała pierścionek zaręczynowy! Jest obłędny!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  5. Muzyczna ofensywa gwiazdora disco polo! Kamil - Extazy zdradził ambitne plany na przyszłość!
  6. Na konto gwiazdora disco polo wpłynęło 150 milionów! Paweł Dudek Czadoman zachwycił Polaków! Fani komentują
  7. Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!
  8. Legendarna formacja Milano w TVP! Ten występ oglądała cała Polska! Zobaczcie VIDEO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami